ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بهترین ایفای نقش در میان بازی‌های سال 2019 را شما انتخاب کنید

وقتی عاشق نه فقط یه کاراکتر، بلکه حتی صدا و رفتاراش میشی!

۰

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال جاری میلادی نوبت به این رسیده که مروری داشته باشیم بر بهترین بازی‌های سال. همانطور که در لیست نامزدهای بهترین بازی‌های سال 2019 دیدید، بهترین‌های امسال را در ۱۰ دسته‌بندی کلی جای داده‌ایم و فارغ از ژانربندی‌های سنتی، دسته‌بندی‌هایمان را به گونه‌ای انتخاب کردیم که بهترین ویژگی‌های بهترین عناوین امسال را در بر بگیرند.

هشتمین دسته‌بندی در لیست ما، «بهترین ایفای نقش» در میان عناوین سال 2019 است. کاراکترها عنصر مهمی در بازی‌های روایت‌محور به حساب می‌آیند و معمولاً یکی از عواملی هستند که باعث می‌شوند بیش از پیش دلبند داستان یک بازی شویم. طی سالی که گذشت چندین و چند ایفای نقش به جای کاراکترهایی داشتیم که شاید اگر صداپیشه دیگری داشتند، اینقدر دوست‌داشتنی از آب در نمی‌آمدند.

تحریریه ویجیاتو در بررسی‌های خود ۵ صداپیشه را لایق قرارگیری در دسته‌بندی بهترین ایفای نقش در میان بازی‌ دانست: اشلی برچ در نقش پارواتی در The Outer World، مدس میکلسن در نقش کلیفورد آنگر در Death Stranding، متیو پورتا در نقش دکتر کسپر دارلینگ در Control، تروی بیگر در نقش هیگز در Death Stranding و لوگان مارشال در نقش دیوید در Telling Lies.

با شرکت در این نظرسنجی می‌توانید صداپیشه‌ای که به نظرتان بهترین عملکرد را داشته انتخاب کنید. نتیجه رای‌گیری،‌ در روز ۲۵ آذرماه و همزمان با اعلام برنده این دسته‌بندی از نگاه تحریریه ویجیاتو اعلام خواهد شد. آیا انتخاب تحریریه و مخاطبین ویجیاتو یکسان خواهد بود؟ شما مشخص خواهید کرد.

بهترین ایفای نقش از نگاه شما؟

  • مدس میکلسن در نقش Clifford Unger - بازی Death Stranding (55%)
  • تروی بیکر در نقش Higgs - بازی Death Stranding (23%)
  • متیو پورتا در نقش Dr. Casper Darling - بازی Control (9%)
  • اشلی برک در نقش Parvati - بازی The Outer Worlds (7%)
  • لوگان مارشال گرین در نقش David - بازی Telling Lies (6%)
Loading ... Loading ...

در صورت تمایل به رای دادن به نامزدهای تمام دسته‌بندی‌ها، به این صفحه مراجعه کنید. امیدواریم که انتخاب شما، انتخاب برنده باشد. در نظر هم داشته باشید که در صورت ساخت حساب کاربری در ویجیاتو و شرکت در نظرسنجی، شانسی برای یک دریافت یک نسخه فیزیکی رایگان از بهترین بازی سال ۲۰۱۹ به انتخاب کاربران ویجیاتو خواهید داشت. کسی چه می‌داند، شاید شما بهترین بازی سال را بردید.

.کپی شد https://vgto.ir/1v2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...