ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فروش ضعیف Red Dead Redemption 2 روی اپیک استور

آمار عجیب ماه نخست یکی از موردانتظارترین عناوین PC

۰
انارگیفت

کاربران پلتفرم پی‌سی بعد از یک سال انتظار، سرانجام مدتی پیش موفق شدند بازی Red Dead Redemption 2 را روی کامپیوترهای خانگی‌شان تجربه کنند؛ بازی جهان-باز راکستار در ابتدا روی اپیک استور در دسترس قرار گرفت و مدتی پیش نیز راه خود را به استیم یافت. حال به نظر می‌رسد وجود مشکلات متعدد عملکرد و ایرادات عمده در اجرای بازی که با انتقادات زیادی هم همراه شده، تاثیر منفی زیادی روی فروش آن گذاشته.

بر اساس گزارشی که از سوی SuperData منتشر شده، بازی Red Dead Redemption 2 در ماه نخست روی اپیک استور تنها ۴۰۸ هزار نسخه فروخته. این در حالی است که عنوانی مثل Borderlands 3 در ماه اول خود ۱.۷۸ میلیون نسخه روی اپیک استور فروخته، و این یعنی یک آمار عجیب برای محصول راکستار گیمز.

البته در این بین فاکتورهای مهمی نیز وجود دارند که باید لحاظ کرد. Red Dead Redemption 2 همزمان روی راکستار لانچر نیز قابل خریداری و تجربه بود، و معلوم بود یک ماه بعد روی استیم نیز منتشر خواهد شد. بنابراین شاید بسیاری منتظر دسترسی به آن روی استیم بوده‌اند؛ و البته این را هم باید در نظر داشت که در مورد یک فرنچایز یک ساله صحبت می‌کنیم.

به طور کلی ۴۰۸ هزار نسخه فروش رقم خیلی پایینی نیست، اما به هیچ عنوان آن چیزی نیست که انتظارش را داشتیم. به خصوص وقتی که مدت‌های زیادی بود همه منتظر پورت این عنوان روی پی‌سی بودند. هرچند Red Dead Redemption 2 بعد از عرضه روی استیم هم چندان اوضاع مطلوبی ندارد و حتی موفق نشده در لیست برترین‌ها قرار بگیرد.

حال باید دید بعد از رفع شدن تمام مشکلات و ارائه به‌روز‌رسانی‌های متعددی که راکستار وعده‌شان را داده، نرخ مخاطبین این بازی روی پلتفرم پی‌سی افزایش خواهد داشت یا خیر. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا Red Dead Redemption 2 را روی کامپیوتر تجربه کرده‌اید؟ دیدگاه‌های خود را با ویجیاتو در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: مرور بهترین بازی های سال 2019 با تحریریه ویجیاتو

.کپی شد https://vgto.ir/20w

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...