ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

پاسخ ESA به سونی: E3 2020 جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود

اشاره اتاق فرمان به مار راست انجمن

۰

سونی رسما تایید کرد که برای دومین سال پیاپی در نمایشگاه E3 حضور نخواهد داشت؛ حتی با وجود اینکه در دوران حیاتی مربوط به پلی استیشن 5 قرار داریم، به نظر می‌رسد سونی تصمیم گرفته نه تنها کنسول جدیدش را در جریان E3 2020 رونمایی نکند، بلکه هیچ دستگاه یا بازی انحصاری دیگری هم برای مهم‌ترین رویداد صنعت گیم نداشته باشد.

حالا انجمن Entertainment Software Association ملقب به ESA که مسئول برگزاری رویداد سالیانه E3 است در بیانیه‌ای کوتاه نسبت به عدم حضور سونی واکنش نشان داده و تاکید دارد که غیبت سونی و پلی استیشن تاثیری روی آنها نخواهد گذاشت و این مراسم همچنان جذاب و مهم باقی خواهد ماند. پیام این بیانیه واضح است: برای آنها مهم نیست که سونی حضور داشته باشد یا نه، و می‌توانید انتظار مراسم مهمی مثل سال گذشته داشته باشید.

E3 رویدادی نمادین برای جشن گرفتن صنعت گیم و به رخ کشیدن گیمرها، برندها و نوآوری‌هایی است که سرگرمی را معنا می‌بخشند و میلیاردها نفر در سراسر دنیا به آن عشق می‌ورزند. E3 2020 هیجان‌انگیز خواهد بود، و نمایشی پرانرژی شامل تجربیاتی تازه، همکاران، فضاهای جذاب، فعالیت‌ها و برنامه‌هایی خواهد داشت که هر دو دسته بازدیدکنندگان تازه وارد و پیشکسوت را سرگرم می‌کند. فعالیت‌های اخیر ما توجه اکثر برندهایی که E3 را به چشم یک فرصت کلیدی برای برقراری ارتباط با هواداران بازی‌های ویدیویی در سراسر جهان می‌بینند، جلب کرده.

رویداد E3 2019 با حواشی نسبتا قابل توجهی همراه بود؛ بسیاری از اطلاعات نمایشگاه و رونمایی‌های در نظر گرفته شده، قبل از آغاز مراسم لو رفتند و بعد از اتمام بازه زمانی نمایشگاه، اطلاعات جمعیت کثیری از بازدیدکنندگان، به خصوص خبرنگاران و رسانه‌ها نیز در سطح اینترنت فاش شد. حال باید دید ESA برای سال آینده چه تدابیری دیده و آیا با رویداد بهتری طرف خواهیم بود یا خیر. E3 2020 در تاریخ ۲۰ الی ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ۱۰ اتفاق مهمی که E3 2019 با آن‌ها هیجان‌انگیز شد

.کپی شد https://vgto.ir/2d7

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...