ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

واکنش «تاد فیلیپس» و «واکین فینیکس» به ۱۱ مورد نامزدی جوکر در اسکار 2020

اولین اسکار تاریخ برای یک فیلم کمیک‌بوکی؟

۱

جوکر در ۱۱ بخش مختلف نامزد دریافت اسکار شد؛ از بهترین فیلم سینمایی سال و بهترین بازیگر نقش اول مرد برای واکین فینیکس گرفته تا بهترین کارگردانی برای تاد فیلیپس و موسیقی و گریم و غیره.

حالا سازنده این فیلم موفق و پرفروش در اینستاگرام خودش نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و ضمن تشکر از دست‌اندرکاران فیلم اظهار می‌کند نگاه متفاوتش به یک پروژه بزرگ عامل موفقیت جوکر بوده است.

جوکر با یک ایده شروع شد، یک آزمون در واقع. آیا می‌توانیم با پرداخت به زندگی یک کاراکتر [در جامعه] به صورت معکوس دیدگاهی مستقل برای بازتاب دنیای اطرافمان در فیلمی بزرگ داشته باشیم؟ مطالعه و واکاوی آنچه در جامعه می‌بینیم و حس می‌کنیم، از همدلی گرفته تا اثرات نبود عشق. من از صمیم قلب به خاطر نظر دلگرم‌کننده آکادمی متشکرم و می‌خواهم از «واکین فینیکس» نابغه، و همچنین تمام همکاران فوق‌العاده‌ام تشکر کنم. ما خوشحال هستیم که جامعه فیلم‌سازان، فیلم ما و پیامش را دریافته‌اند.

واکین فینیکس بازیگر نقش آرتور فلک هم که نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد در اسکار 2020 شده نسبت به این موضوع واکنشی مختصر نشان داده و ضمن تشکر از آکادمی، به دیگر نامزدها نیز تبریک می‌گوید:

بسیار مفتخر هستم که در کنار دیگر بازیگران نامزد شده‌ام. آکادمی همواره به من کمک کرده تا حرفه‌ام را جدی و پایدار دنبال کنم و به خاطر این حجم از پشتیبانی به شدت متشکرم. لازم است به دیگر بازیگران نامزد شده هم به خاطر نقش‌های الهام‌بخش‌شان که فرم هنری ما را غنا بخشیده‌اند تشکر کنم.

فینیکس یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها برای برنده شدن جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد است؛ او پیش از این جوایز مشابه گلدن گلوب و جشن منتقدان را برنده شده و به احتمال زیاد انتخاب نهایی آکادمی نیز خواهد بود. اما خود فیلم سینمایی جوکر در بخش بهترین فیلم سال، رقیبانی بسیار جدی و سرسخت دارد و معلوم نیست که در زمینه بردن اسکار موفق خواهد بود یا خیر. اگر چنین اتفاقی بیافند، جوکر به اولین فیلم کمیک‌بوکی تاریخ سینمای جهان تبدیل خواهد شد که اسکار می‌برد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – تئوری‌های فیلم جوکر

.کپی شد https://vgto.ir/2dd

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
ارشیا آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
ارشیا
مهمان
ارشیا

یه تئوری که باید میگفتید و نگفتید
اینه که مادر آرتور راست گفته باشه و بروس وین بهش تجاوز کرده باشه و برای یادگیری از شکایت علیه‌اش پرونده سازی کرده و روانی جلوه‌اش داده

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...