ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چگونه پروفایل استیم را پرایوت کنیم؟

یا چطور از دید عموم پنهان شویم؟

۱
انارگیفت

استیم

بسیاری از مواقع ممکن است دوست نداشته باشیم افراد ناشناس به اطلاعات حساب شخصی ما دسترسی داشته باشند و بتوانند آن را مشاهده کنند. این مسئله تنها  مختص اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی نمی‌شود و می‌تواند درخصوص بسیاری از موارد دیگر مانند فروشگاه استیم نیز صدق کند. البته با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد استیم، می‌توانیم از آن به بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی پی‌سی گیمرها نیز یاد کنیم.

البته این قضیه جنبه‌های منفی خودش را هم دارد، برای مثال، ممکن است مشغول تجربه بازی‌ای باشید که دوست ندارید دیگران از آن مطلع شوند یا شاید اصلا نخواهید به سایرین اجازه دهید نظراتشان را روی پروفایلتان بنویسند. دلایل زیادی وجود دارند که بخوایم پروفایل استیممان را پرایوت یا خصوصی کنیم و به جز افرادی که در لیست دوستانمان حضور دارند، به دیگران اجازه دسترسی به اطلاعاتمان را ندهیم.

در این مطلب با ویجیاتو همراه باشید تا به شما بگوییم چطور می‌توانید پروفایل استیمتان را پرایوت کنید.

چگونه پروفایل عمومی استیم را خصوصی کنیم؟

بهترین و ساده‌ترین راه دسترسی به فروشگاه استیم، استفاده از کلاینت مخصوص ویندوز و مک آن است. برای تغییر حالت از پروفایل عمومی، از قسمت بالای صفحه نشانگر ماوس را روی نام کاربریتان ببرید تا منوی مخصوص به آن باز شود. حال از این قسمت، گزینه Profile را انتخاب کنید تا وارد فضای پروفایلتان شوید.

استیم

وقتی وارد پروفایلتان شدید، روی گزینه Edit Profile شوید و سپس به قسمت My Privacy Settings بروید.

استیم

از این قسمت می‌توانید سه گزینه مختلف را برای پروفایل استیمتان انتخاب کنید. گزینه‌های موجود کاملا واضح هستند و سطح دسترسی سایرین به پروفایلتان را تعیین می‌کنند. اگر می‌خواهید هیچکس پروفایل شما را مشاهده نکند، گزینه Private را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید فقط دوستانتان به پروفایل شما دسترسی داشته باشند، گزینه Friends Only را انتخاب کرده و درنهایت برای اینکه عموم کاربران بتوانند سری به پروفایلتان بزنند، گزینه Public را انتخاب کنید.

استیم

اگز گزینه Private را انتخاب کرده باشید، هرگاه کسی قصد ورود به پروفایلتان را داشه باشد با صفحه زیر رو‌به‌رو می‌شود.

استیم

پروفایل پرایوت چه امکاناتی را از شما سلب می‌کند؟

حتی اگر پروفایل استیمتان پرایوت باشد، باز هم کاربران دیگر می‌توانند برای شما درخواست دوستی ارسال کنند. اما اسکرین‌شات‌ها، اچیومنت‌ها، Badgeها، مقدار زمانی که برای هر بازی صرف کرده‌اید و… تنها درصورتی به دوستانتان نمایش داده می‌شود که پروفایلتان روی گزینه Friends Only باشد.

منبع: HowtoGeek

.کپی شد https://vgto.ir/2du

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Reza Dark آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Reza Dark
مهمان
Reza Dark

ایول مقاله مفید بود عالی دمت گرم

Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...