ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

Call of Duty: Modern Warfare 2 به یکی از وقایع داستانی نسخه جدید اشاره کرده بود

آن هم ۱۰ سال پیش!

۰

یکی از مراحل معروف و البته جنجالی بازی Call of Duty: Modern Warfare مربوط می‌شود به یک حمله تروریستی در پیکدیلی سرکس واقع در لندن. اما می‌دانستید نسخه دوم سری مدرن وارفر قبل از ریبوت شدنش، Modern Warfare 2، حدود ۱۰ سال پیش به این اتفاق اشاره کرده بود؟

یک بازیکن تیزبین اسکرین‌شاتی از مدرن وارفر 2 در ساب‌ردیت مدرن وارفر قرار داده که روزنامه‌ای در پناهگاه ولادیمیر مکاروف، شخصیت منفی سه‌گانه اصلی را نشان می‌دهد. در متن این روزنامه نوشته شده که مکاروف به قصد انتقام، از طریق بمب‌گذاری در مترو یک حمله تروریستی در پیکدیلی سرکس انجام داده است.

و خب اگر بخش داستانی نسخه اخیر مدرن وارفر را بازی کرده باشید، می‌دانید که یکی از مراحل داستان بازی دقیقا به یک حمله تروریستی در پیکدیلی سرکس می‌پردازد. از این رو جالب است که بازی ۱۰ سال پیش به این حمله تروریستی اشاره کرده بود.

البته مسلما تفاوت‌های اساسی نیز بین این دو روایت از یک واقعه وجود دارد. اول این که در نسخه سال گذشته، منشاء این بمب‌گذاری یک ون در حال حرکت بود نه مترو. دوم هم این که هیچ مکاروفی در داستان مدرن وارفر جدید وجود ندارد، یا حداقل تاکنون حضور پیدا نکرده است.

از این رو، این تئوری که سازندگان از ۱۰ سال پیش برای این داستان برنامه‌ریزی کرده بودند منتفی است. اتفاقی که احتمالا افتاده این است که سازندگان صرفا از این روزنامه برای ساخت یکی از مراحل مهم بازی الهام گرفته‌اند. در صورتی که این گونه بوده باشد، واقعا این دقت سازندگان جای تحسین دارد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – کال آف دیوتی موبایل، پابجی و پشت صحنه بتل رویال‌های چینی

.کپی شد https://vgto.ir/2gf

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...