ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تصاویری واقعی از ایکس باکس سری X لو رفت

به همراه تمام پورت‌ها

۰

بعد از آنکه در جریان نمایشگاه CES 2020 تصاویری رندر شده از کنسول مورد انتظار ایکس باکس سری X دیدیم و بعدا کمپانی AMD تایید کرد که آن تصاویر جعلی بوده و به ترکیب پورت‌های پشت دستگاه دل نبندید، بالاخره تصاویری واقعی از این دستگاه در سطح اینترنت منتشر شده که به نظر منطقی می‌رسد. هرچند صحت و اصالت این عکس‌ها هم هنوز معلوم نشده.

این تصاویر اولین بار توسط یکی از کاربران توییتر به بیرون درز کرده که به وضوح شمایل کلی دستگاه و پورت‌هایش را نشان می‌دهد. در ابتدا که متوجه یک درگاه USB در جلوی دستگاه می‌شویم که با یک دکمه (که احتمالا برای سینک کردن کنترلر است) همراه شده. پشت کنسول هم منافذ بزرگی برای تهویه هوا وجود دارد که با ترکیب منافذ جایگذاری شده در بالای دستگاه، به نظر سیستم خنک‌کنندگی معقولی را رقم خواهد زد.

اما قسمت پورت‌های پشت کنسول چیز عجیبی هم نیستند؛ یک پورت HDMI، دو درگاه USB، یک خروجی صدای SPDIF، یک درگاه شبکه اترنت، ورودی برق و یک شیار باریک که معلوم نیست دقیقا چه چیزی است در پشت کنسول جای گرفته. شاید این شیار به امکان اضافه کردن حافظه SSD ربط داشته باشد، شاید هم برای رفع عیب نسخه‌های پروتوتایپ باشد.

نام و نشان صحیح این کنسول هم در پشت دستگاه درج نشده و به جای آن از عبارت Xbox Product Name Placeholder استفاده شده است. ضمن اینکه تاکید شده این کنسول نمونه اولیه بوده و به هیچ عنوان برای فروش نیست.

با وجود اینکه تصاویر مورد بحث به نظر واقعی و منطقی می‌رسند، همچنان نمی‌توان روی اصالتش سرمایه‌گذاری کرد. از طرفی ممکن است این دستگاه به طور کلی جعلی و ساخته ذهن خلاق فردی باشد، از طرف دیگر نیز شاید محصول نهایی که پاییز سال آینده از راه می‌رسد تفاوت کند و مایکروسافت تغییراتی را در طراحی آن اعمال نماید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – با ایکس باکس سری ایکس از خیلی نزدیک آشنا شوید

.کپی شد https://vgto.ir/2hr

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...