ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

قسمت چهارم ماتریکس یکی از بازیگران اصلی‌اش را از دست داد

چهارمین فیلم از فرنچایز ماتریکس در دست ساخت قرار گرفته و در چند ماه گذشته، مجموعه‌ای از بهترین بازیگران را جمع کرده است. بازگشت کیانو ریوز و کری‌آن ماس می‌تواند خبر خوبی باشد اما متاسفانه ...

امیرمحمد سلیمانی
نوشته شده توسط امیرمحمد سلیمانی | ۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۰

چهارمین فیلم از فرنچایز ماتریکس در دست ساخت قرار گرفته و در چند ماه گذشته، مجموعه‌ای از بهترین بازیگران را جمع کرده است. بازگشت کیانو ریوز و کری‌آن ماس می‌تواند خبر خوبی باشد اما متاسفانه ماتریکس ۴ یکی از مهم‌ترین بازیگران سه‌گانه اصلی را در اختیار ندارد. هوگو ویوینگ برای حضور در نقش مامور اسمیت، به فیلم بعدی ماتریکس نمی‌پیوندد.

او در مصاحبه‌ای با Time Out درباره دلیل غیبتش در ماتریکس ۴ با اشاره به علاقه‌اش برای همکاری با لانا واچوفسکی اعلام کرد تداخل پروژه‌ای که حضور در آن را پذیرفته با فیلم‌برداری ماتریکس، دلیل اصلی غیبت او خواهد بود:

مایه تاسف است اما باید بگویم من پیشنهاد بازی در فیلم The Visit را داشتم و پس از آن بود که پیشنهاد The Matrix 4 به دستم رسید. ابتدا تصور می‌کردم می‌توانم حضور در هر دو فیلم را مدیریت کنم اما پس از هشت هفته، از نقشی که در The Visit پذیرفته بودم، عقب افتادم. من با لانا در ارتباط بودم اما در نهایت او تصمیم گرفت اینگونه کار نکنیم. بنابراین فیلم بدون حضور من تولید می‌شود.

قسمت چهارم ماتریکس یکی از بازیگران اصلی‌اش را از دست داد

اگرچه این خبر ناامیدکننده‌ای برای هواداران ماتریکس است اما باید به حضور ستاره‌های جدید در فیلم هم اشاره کرد. نیل پاتریک هریس، جسیکا هنویک در کنار کیانو ریوز، کری‌آن ماس و جادا پینکت اسمیت حاضر می‌شوند تا در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ شاهد اکران چهارمین قسمت فیلم‌های ماتریکس باشیم. تاریخی که با اکران چهارمین قسمت از فرنچایز John Wick هم مصادف است.

لانا واچوفسکی سه فیلم قبلی را همراه با خواهرش، لیلی کارگردانی کرد. قسمت اول ۴۳۶ میلیون دلار فروش جهانی را تجربه کرد. پس از آن Matrix: Reloaded با ۷۴۲.۱ میلیون دلار فروش جهانی اکران شد و در نهایت Matrix: Revolutions به ۴۲۷.۳ میلیون دلار قناعت کرد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – تئوری‌های فیلم جوکر

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی