ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تارانتینو: فیلم‌های کمیک بوکی بر سینما مسلط نشده‌اند

تارانتینو هم از فیلم‌های بلاک باستری خسته شد

۰
انارگیفت

یکی از مهم‌ترین بحث‌های سینمایی در سال ۲۰۱۹، درباره سینمای واقعی و دیدگاه مارتین اسکورسیزی نسبت به آن بود. حالا یک کارگردان مهم دیگر هم به این اتفاق‌ها اشاره کرده است. کوئنتین تارانتینو در مصاحبه‌ای با Daedline  سال ۲۰۱۹ را سال «جنگ میان فیلم‌ها» خواند. او اعتقاد دارد فیلم‌هایی مانند Star Wars با تمایلات هنری در تضاد هستند:

باتوجه به اکران فیلم‌هایی مانند Avengers: End Game می‌خواهم بگویم سال گذشته سال پرحادثه‌ای برای فیلم‌ها بود. فیلم‌هایی را تماشا کردیم که متعلق به استودیوهای بزرگ بودند. پروژه‌هایی که همه ما آن‌ها را می‌شناسیم و هویت ویژه خودشان را دارند. حالا چه فیلم‌های مارول باشند یا فیلم‌های جنگ ستارگان یا گودزیلا و جیمز باند. این فیلم‌ها تا پیش از این هرگز در این سطح نبودند. سال ۲۰۱۹ می‌توانست سالی برای تسلط این فیلم‌ها بر دنیا باشد اما این اتفاق رخ نداد.

کوئنتین تارانتینو در ادامه افزود:

در سال ۲۰۱۹ فیلم‌های اوریجینالی منتشر شدند که همه خواهان تماشای آن‌ها بودند. همه دوست داشتند آن‌ها را در سینما تماشا کنند. سالی که به پایان رسید، واقعا سال باشکوهی برای سینما بود. من واقعا افتخار می‌کنم که فیلم من در کنار بسیاری از این فیلم‌ها نامزد جوایز مختلف شده است. فکر می‌کنم وقتی مجموع عملکرد سال ۲۰۱۹ را بررسی کنید، نمی‌توانید سینما را محدود به چند فیلم بلاک باستری کنید.

او در ادامه انتقادی هم از فیلم‌های بلاک باستری کرد:

زمانی که فیلمی مثل Avengers: End Game اکران می‌شود، شما تا یک ماه پیش از آن و یک ماه پس از آن نمی‌توانید درباره هیچ اتفاق دیگری صحبت کنید. آن‌ها تلاش کردند این سیاست را برای Star Wars هم به کار بگیرند اما فکر نمی‌کنم نتیجه آن خیلی جالب باشد.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2in

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...