ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فرزندان کالین فارل از حضور او در فیلم The Batman ناراحت هستند

بازیگر پنگوئن به اندازه کافی ستاره نقش‌های منفی بوده؟

۰

مت ریوز به عنوان کارگردان فیلم The Batman به زودی ساخت این فیلم سینمایی را آغاز می‌کند. بنابراین هواداران شوالیه تاریکی می‌توانند منتظر تماشای جدیدترین اقتباس سینمایی از شخصیت بتمن باشند. رابرت پتینسون در نقش جدیدترین بتمن حاضر می‌شود و زوئی کراویتز در نقش کت‌ومن در کنار پائول دانو در نقش ریدلر حضور پیدا می‌کند. در ابتدای ماه جاری، مت ریوز تایید کرد کالین فارل هم برای حضور در نقش شخصیت پنگوئن به پروژه اضافه می‌شود.

کالین فارل اخیرا در برنامه Ellen Show حاضر شد و اعلام کرد حدود دو هفته است که مشغول کار بر روی فیلم The Batman است اما فرزندان او خیلی به حضورش در این فیلم علاقه‌ای ندارند. آن‌ها اعتقاد دارند پدرشان به اندازه کافی نقش آدم‌های بد داستان‌ها را بازی کرده است. فارل درباره واکنش فرزندانش به نقش او در فیلم The Batman گفت:

آن‌ها از انتخاب من برای نقش پنگوئن ناراحت هستند.

فرزندان کالین فارل از حضور او در فیلم The Batman ناراحت هستند

پیش از این مت ریوز تایید کرده بود فیلم The Batman به توصیف یک بروس وین/بتمن کارآگاه می‌پردازد. او درباره هویت کارآگاهی بروس وین گفت:

امیدوارم داستانی احساسی برای روایت‌کردن داشته باشیم. این بار با یک بتمن کارآگاه مواجه هستیم. هویت کارآگاهی او در مقایسه با فیلم‌های قبلی بتمن بسیار پررنگ‌تر است. او قرار است بزرگ‌ترین کارآگاه جهان باشد. من دوست دارم بتمن در مسیر ماجراجویی پیداکردن مجرم‌ها و تلاش برای پیداکردن سرنخ‌های جنایی قرار بگیرد. این اتفاق گستردگی شخصیت او را بیشتر می‌کند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2iw

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...