ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فرزندان کالین فارل از حضور او در فیلم The Batman ناراحت هستند

مت ریوز به عنوان کارگردان فیلم The Batman به زودی ساخت این فیلم سینمایی را آغاز می‌کند. بنابراین هواداران شوالیه تاریکی می‌توانند منتظر تماشای جدیدترین اقتباس سینمایی از شخصیت بتمن باشند. رابرت پتینسون در نقش ...

امیرمحمد سلیمانی
نوشته شده توسط امیرمحمد سلیمانی | ۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰

مت ریوز به عنوان کارگردان فیلم The Batman به زودی ساخت این فیلم سینمایی را آغاز می‌کند. بنابراین هواداران شوالیه تاریکی می‌توانند منتظر تماشای جدیدترین اقتباس سینمایی از شخصیت بتمن باشند. رابرت پتینسون در نقش جدیدترین بتمن حاضر می‌شود و زوئی کراویتز در نقش کت‌ومن در کنار پائول دانو در نقش ریدلر حضور پیدا می‌کند. در ابتدای ماه جاری، مت ریوز تایید کرد کالین فارل هم برای حضور در نقش شخصیت پنگوئن به پروژه اضافه می‌شود.

کالین فارل اخیرا در برنامه Ellen Show حاضر شد و اعلام کرد حدود دو هفته است که مشغول کار بر روی فیلم The Batman است اما فرزندان او خیلی به حضورش در این فیلم علاقه‌ای ندارند. آن‌ها اعتقاد دارند پدرشان به اندازه کافی نقش آدم‌های بد داستان‌ها را بازی کرده است. فارل درباره واکنش فرزندانش به نقش او در فیلم The Batman گفت:

آن‌ها از انتخاب من برای نقش پنگوئن ناراحت هستند.

فرزندان کالین فارل از حضور او در فیلم The Batman ناراحت هستند

پیش از این مت ریوز تایید کرده بود فیلم The Batman به توصیف یک بروس وین/بتمن کارآگاه می‌پردازد. او درباره هویت کارآگاهی بروس وین گفت:

امیدوارم داستانی احساسی برای روایت‌کردن داشته باشیم. این بار با یک بتمن کارآگاه مواجه هستیم. هویت کارآگاهی او در مقایسه با فیلم‌های قبلی بتمن بسیار پررنگ‌تر است. او قرار است بزرگ‌ترین کارآگاه جهان باشد. من دوست دارم بتمن در مسیر ماجراجویی پیداکردن مجرم‌ها و تلاش برای پیداکردن سرنخ‌های جنایی قرار بگیرد. این اتفاق گستردگی شخصیت او را بیشتر می‌کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی