ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اطلاعاتی از داستان قسمت بعدی God of War لو رفت

همسر کریتوس که بود و چه کرد؟

۱

با وجود آن که قسمت بعدی God of War هنوز رسما تایید نشده اما اشارات به آن آنقدر زیاد هستند که از در حال ساخت بودن این بازی خیالمان راحت باشد. با توجه به پایان‌بندی قسمت قبلی، بسیاری از کاربران منتظر هستند تا از سرنوشت کریتوس در God of War با خبر شوند؛‌ موضوعی که کوری بارلاگ به عنوان کارگردان این بازی حرف‌های تازه‌ای در مورد آن زده است.

بر اساس گفته‌های بارلاگ، او علاقه‌مند است که بیشتر به رابطه میان کریتوس و همسرش، فای بپردازد. یعنی باید منتظر پرداخت بیشتر به اتفاقاتی مثل نحوه ملاقات این دو، روابطشان قبل از آغاز نسخه قبل و خانواده فای باشیم. البته باید در نظر گرفت که در ابتدای گاد آو وار، ما از سرنوشت فای باخبر می‌شویم و همین موضوع تاثیر زیادی روی نحوه روایت آشنایی او با کریتوس در قسمت بعدی خواهد گذاشت:

داستان دیدار فای و کریتوس وقتی که نمی‌دانیم چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد، تاثیر کمتری دارد. ملاقات با او نیاز دارد که شما از گذشته‌اش چیزی را بردانید و ما هم همین کار را کردیم. بنابراین توقع از این که او چه کسی هست بیشتر شده و در واقع یک اسطوره‌شناسی برای این شخصیت شکل گرفته.

همان‌طور که خواندید، از صحبت‌های بارلاگ می‌توان نتیجه گرفت که احتمالا در God of War بعدی جزییات بیشتری از داستان رابطه میان کریتوس و همسرش خواهیم شنید و بیشتر با ریشه‌های شخصیت او و تاثیری که روی کریتوس گذاشته آشنا خواهیم شد. هنوز جزییات دیگری از این بازی در دسترس نیست اما بر اساس توییت یکی از اعضای استودیوی سانتا مونیکا حدس می‌زنیم که روند موشن کپچر بازی آغاز شده است.


بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – سال آخر پلی استیشن 4


تماشا کنید: مستند ساخت God of War را با زیرنویس فارسی

.کپی شد https://vgto.ir/2j0

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Frhn آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Frhn
مهمان
Frhn

من امروز نسخه ۲۰۱۸ رو شروع کردم و چند روز قبل هم گاد۳ رو برای اولین بار تموم کردم 🙂

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...