ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

زمان انتشار و اطلاعات جدیدی از فصل چهارم بازی Apex Legends منتشر شد

همراه با شخصیت جدید و سلاح‌های فراوان

۰

طبق اطلاعات انتشاریافته، فصل چهارم بازی موفق اپیکس لجندز (Apex Legends) قرار است در تاریخ سه‌شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه (۴ ماه فوریه) در دسترس کاربران این بازی مطرح سبک بتل رویال قرار گیرد.

فصل سوم بازی اپیکس لجندز، مهرماه امسال بود که منتشرشده بود و به بسیاری از کاربران بازی اعتقاد دارند که بهترین فصل Apex Legends بوده و امروز مطلع شدیم که استودیو ریسپاون (Respawn)، تاریخ انتشار فصل چهارم اپیکس لجندز را اعلام کرده است.

اسلحه جدید یک تک‌تیرانداز به نام Sentinel است

تغییرات زیادی در زمان شروع فصل چهارم بازی اپیکس لجندز قرار است به وقوع بپیوندد؛ همین چند وقت پیش بود که طی گفتگوی زنده آنلاین، سازندگان بازی اپیکس لجندز از وجود اسلحه جدید، کارکتر جدید و همچنین تغییراتی در بخش رتبه‌بندی شخصیت‌ها صحبت کرده بودند.

هر شخصیت جدیدی که وارد بازی می‌شود، پیش‌زمینه داستانی مخصوص خود را خواهد داشت و از طرفی دیگر، شخصیت جدید بازی یعنی Forge هیچ تفاوتی با باقی شخصیت‌ها نخواهد داشت. نویسنده Apex Legends، تام کاسیلو در مورد شخصیت Forge می‌گوید که او بر ضد Crypto خواهد بود. برای اولین بار در فصل سوم بود که با Crypto آشنا شده بودیم و توانایی اصلی او علم رباتیک هست.

طبق گفته‌های سازندگان بازی، شخصیت Forge در اصل قهرمان سابق مسابقات MMA یا همان هنرهای رزمی ترکیبی بوده که دست چپ خود را طی اتفاقی ازدست‌داده و با بازوی بایونیکی پیونده داده است. باید بدانید که شخصیت Forge، اولین کارکتری در مجموعه محسوب می‌شود که توسط سازمان Hammond Robotics مورد حمایت قرار گرفت؛ این سازمان برای اولین بار در مجموعه Titanfall معرفی‌شده بود. اسلحه جدید یک تک‌تیرانداز به نام Sentinel بوده که ازلحاظ شارژ مکانیکی تا حدودی با Longbow و Triple Take متفاوت است.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2j2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...