ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

استریم Call of Duty و Overwatch فقط در یوتیوب

قرارداد انحصاری اکتیویژن بلیزارد با گوگل

۰

شرکت‌های اکتیویژن بلیزارد و گوگل طی قراردادی انحصاری تصمیم گرفتند تمام پخش‌های زنده مسابقات ورزش‌های الکترونیک (eSports) این استودیوی بازی‌سازی، از جمله لیگ Overwatch، لیگ Call of Duty و مسابقات Hearthstone را به صورت اختصاصی روی یوتیوب استریم کنند. پیش از این بلیزارد با توییچ قرارداد داشت و مسابقات از طریق این سرویس پخش می‌شدند.

به عنوان بخشی دیگر از این قرارداد، بازی‌های آنلاین اکتیویژن بلیزارد از سرورهای گوگل کلاد نیز استفاده خواهند کرد؛ این موضوع شامل بهره‌وری از زیرساخت‌های میزبانی سرور برای بازی‌های انلاین خواهد بود که به ادعای سازندگان «تجربه‌ای بهتر و با کمترین نرخ تاخیر» را فراهم می‌کند.

این توافق‌نامه اشاره دارد که کمپانی‌های اکتیویژن بلیزارد و گوگل پیش از این هم در موارد متعددی با یکدیگر همکاری داشته‌اند؛ ماحصل این قرارداد تازه ارتقای کیفیت پشتیبانی تحت سرویس‌های ابری گوگل از بازی‌های سازندگان خواهد بود و «تعاملات شخصی‌سازی شده و بهینه» را موجب می‌شود. ضمن اینکه هوش مصنوعی گوگل کلاد درون بازی‌ها برای تجربه‌ای بهتر و پیشنهادات اختصاصی برای هر کاربر فعال خواهد بود.

گفتنی است دو فصل نخست لیگ Overwatch پیش از این از طریق سرویس استریم توییچ پخش شده، اما طبق قرارداد تازه فصل بعدی (که هشتم فوریه معادل با نوزدهم بهمن شروع می‌شود) به صورت انحصاری تنها از طریق یوتیوب قابل مشاهده است. لیگ Call of Duty هم از جمعه همین هفته یعنی یازدهم بهمن در یوتیوب دنبال خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – بهترین بازی‌های دهه گذشته

.کپی شد https://vgto.ir/2jm

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...