ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

داستان Overwatch 2 از زاویه دید قهرمانان مختلفی روایت می‌شود

Overwatch 2 دارای بخش داستانی خواهد بود و شاهد قسمتی در بازی خواهیم بود که در آن کاربر با هوش مصنوعی روبرو شده و داستان جدیدی از این سری را تجربه خواهد کرد. حال بلیزارد ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲ آذر ۱۳۹۸ | ۰۰:۱۰

Overwatch 2 دارای بخش داستانی خواهد بود و شاهد قسمتی در بازی خواهیم بود که در آن کاربر با هوش مصنوعی روبرو شده و داستان جدیدی از این سری را تجربه خواهد کرد. حال بلیزارد به عنوان سازنده این بازی اطلاعات جدیدی از بخش داستانی آن منتشر کرده که نشان می‌دهد قصه‌ Overwatch 2 از زاویه دید چند کاراکتر تعریف خواهد شد.

نویسنده ارشد اورواچ یعنی مایکل چو در مصاحبه‌ای تازه با گیم‌اینفورمر از چگونگی روایت داستان در Overwatch 2 سخن گفته است:

در داستان این بازی ما متوجه خواهیم شد که چه کاراکترهایی بازخواهند گشت و نباید منتظر چه قهرمان‌هایی باشیم. همچنین چالش‌های جدیدی مطرح می‌شود که اعضای اورواچ برای روبرو شدن با آن‌ها باید آماده باشند. جدا از این موارد در مورد شکل‌گیری دنیای اورواچ هم اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد.

طبق گفته‌های او، گیمرها داستان را از دید تمامی این قهرمان‌ها تجربه خواهند کرد و قرار شده که هر کدام از آن‌ها دید متفاوتی نسبت به اتفاقاتی که در اورواچ رخ می‌دهد داشته باشند. برای مثال خواهیم دید که واکنش هر کدام از قهرمان‌های حاضر در داستان نسبت به بحران‌هایی که رخ می‌دهند چگونه خواهد بود.

داستان جدید اورواچ به طور انحصاری تنها برای کاربران Overwatch 2 در دسترس خواهد بود اما تمام جزییات بخش آنلاین بازی همچنان در دسترس هر دو نسخه قرار خواهد گرفت.

در انتها می‌توانید ۱۴ دقیقه از گیم پلی بخش داستانی یکی از مراحل Overwatch 2 در شهر ریو دو ژانیرو را با همراهی راینهارت، می، تریسر و لوسیو تماشا کنید:

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی