ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی بعدی استودیو بلوپوینت برای پلی استیشن 5 بزرگ‌ترین کار آن‌ها خواهد بود

سازندگان ریمستر آنچارتد و ریمیک Shadow of the Colossus برنامه‌ها دارند

۰

استودیو بلوپوینت که آن را به خاطر ریسمتر سه‌گانه آنچارتد و همینطور نسخه ریمیک بازی Shadow of the Colossus می‌شناسیم اخیراً خبر از ارائه اطلاعات بیشتر درباره پروژه پلی استیشن 5 خود داده و مدعی شده که این بازی بزرگ‌ترین کار آن‌ها تا به امروز بوده و به استانداردی برای گرافیک کنسول‌های نسل بعد تبدیل می‌شود.

این استودیوی مستقل در حال کار روی چه عنوانی است؟ اگرچه این تیم روی برخی از مهم‌ترین عناوین نسل هشتم کار کرده، هنوز هیچ صحبتی درباره پروژه بعدی آن‌ها روی کنسول پلی استیشن 5 به میان نیامده است. اما این باعث نشده که آن‌ها هر از چندگاهی گیمرها را سر شوق نیاورند. بلوپوینت اخیراً وب‌سایت خود را بازطراحی و این جمله را در آن درج کرده است:

تازه‌ترین پروژه ما، بزرگ‌ترین پروژه تاریخچه ما هم است و هدف داریم آن را به بنچمارکی بصری برای سخت‌افزارهای گیمینگ نسل بعد تبدیل کنیم.

این جمله صرفاً ادامه‌ایست بر روند ایجاد هایپی که بلوپوینت در پیش گرفته است. مدتی پیش هم مارکو تارش، مدیر استودیو اعلام کرده بود که پروژه بعدی آن‌ها «دستاوردیست که شدیداً به آن افتخار می‌کنیم».

بیایید برای چند دقیقه به موضوع فکر کنیم و ببینیم منظور بلوپوینت چه می‌تواند باشد. این استودیو از زمان تاسیسش یکی از تاثیرگذارترین شرکت‌های صنعت گیم بوده و عمدتاً روی ریمستر یا ریمیک عناوینی مانند آنچارتد، گرویتی راش و همینطور Shadow of the Colossus متمرکز بوده است. تمامی این‌ بازی‌ها، عناوینی با چشم‌اندازهای وسیع هستند و عناوینی که می‌توانند به بنچمارکی فنی و بصری تبدیل شوند.

درحالی که دیدن پروژه جدید آن‌ها بدون هیچ تردید جالب خواهد بود، تا به این لحظه می‌دانیم که بلوپوینت مشغول کار روی یک ریمیک دیگر برای پلی استیشن 5 است. و درحالی که به طور یقین نمی‌دانیم این ریمیک مربوط به چه عنوانی خواهد بود، عمدتاً گمان می‌رود که این پروژه نسخه ریمستر بازی Demon’s Souls از فرام‌سافتور باشد.

.کپی شد https://vgto.ir/2k3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...