ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازیکن حرفه‌ای فورتنایت در حین استریم وام دانشجویی مادرش را پرداخت کرد

با فورتنایت زندگی رو سر می‌کنم!

۲

ایدن کانرد، بازیکن حرفه‌ای فورتنایت و استریمری با بیش از ۱.۴ میلیون دنبال‌کننده در پلتفرم توییچ، در جریان یک استریم یک «کادوی کریسمس دیرهنگام» به مادرش هدیه داد که تحسین طرفداران و بینندگان را به همراه داشت.

کانرد در حین پخش زنده با مادرش، که در حال تحصیل در دانشگاه است، تماس می‌گیرد و به او خبر می‌دهد که یک هدیه برایش در نظر دارد. مادر او، همان طوری که مادران معمولا رفتار می‌کنند، به او می‌گوید :«چیزی نیاز ندارم ایدن. تا همین الانش هم به اندازه کافی کمک کرده‌ای.»

سپس ایدن با لبخندی بر لبش می‌گوید: «خب، دیگر دیر شده است. تمام وام‌های دانشجویی‌ات را پرداخت کرده‌ام.» مادرش ابتدا حرفش را باور نمی‌کند که فکر می‌کند که از نظر قانونی او امکان انجام چنین کاری را ندارد. اما ایدن به او اطلاع می‌دهد که از طریق واسطه‌ای به نام «لینا» توانسته بدهی‌اش را پرداخت کند.

هر دو از شدت احساس خوشحالی اشک بر چشمانشان جاری می‌شود. ایدن سپس از تمام بینندگانش تشکر می‌کند: «این کار من نبود. کار همه آن‌هایی که الان دارند استریم مرا تماشا می‌کنند بود. آن‌ها این کار را ممکن کردند.» مادر هم در جواب می‌گوید که خیلی دوستشان دارد و از آن‌ها می‌خواهد تا روی «sub!» و «prime!» کلیک کنند.

اگر می‌خواهید خودتان این لحظه را تماشا کنید، می‌توانید از این دو کلیپی که در توییچ ثبت شده‌اند استفاده کنید.

ایدن کانرد جزو یکی از موفق‌ترین بازیکنان فورتنایت به شمار می‌رود. او تنها از مسابقات حرفه‌ای موفق به کسب بیش از ۱۶۰ هزار دلار شده که احتمالا در مقابل درآمدش از توییچ هیچ است. باعث دلگرمی است که او حداقل از بخشی از درآمد خود برای کاری همچون کمک به مادرش استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2kw

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
randyHope آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
randy
مهمان
randy

چه پسری چه پسری

Hope
مهمان
Hope

آفرین

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...