ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

هیروی بعدی Apex Legends به قتل رسید!

ریسپاون عاشق سورپرایز کردن مردم است

۱

چند ماهی بود که می‌شنیدیم شخصیت قابل بازی بعدی Apex: Legends قرار است Revenant نامیده شود. با این حال استودیو ریسپاون برخلاف انتظارات طرفدران عمل کرد و با اعلام جزییات فصل چهارم بازی، گفت که کاراکتر جدید بازی در فصل چهارم Forge نام دارد. اما کمتر کسی فکرش را می‌کرد که در یک پیچش داستانی عجیب شاهد به قتل رسیدن Forge توسط Revenant باشیم.

وقوع این اتفاق را می‌توانید در ویدیوی پایین تماشا کنید. در این ویدیو شاهد یک مصاحبه تلویزیون با جیمز مک‌کورمیک (ملقب به Forge) هستیم اما در انتها ناگهان Revenant از راه رسیده و او را که قرار بود بزودی یکی هیروهای جهان Apex باشد را به قتل می‌رساند. البته این ویدیو در لحظه‌ای به پایان می‌رسد که نمی‌توانیم مطمئن باشیم آیا Forge واقعاً مرده یا آیا Revenant دستگیر شده خیر اما شواهد بیشتر در این زمینه را می‌توان درون خود بازی پیدا کرد.

 

طی هفته گذشته، نقشه World’s Edge تغییرات زیادی به خود دیده تا بازیکنان برای از راه رسیدن Forge آماده شوند. شاهد علائم مختلفی روی ساختمان‌های مختلف بوده‌ایم و از سوی دیگر یک استیج فیلم‌برداری هم برای مصاحبه با Forge تدارک دیده و نرده‌های روی زمین در Sorting Factory هم حذف شده بودند که نشان می‌دادند یک نفر توانسته راهش را به نقشه باز کند.

حالا که مصاحبه با Forge انجام شده، استیج فیلم‌برداری نابود شده و جعبه‌ای که بعد از مرگ کاراکترها به روی زمین می‌افتد، جایی که Forge نشسته بود به چشم می‌خورد. جالب اینکه حتی می‌توانید این جعبه را لوت کنید و در این صورت پیغامی در ستایش Forge خواهید یافت!

.کپی شد https://vgto.ir/2l5

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
randy آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
randy
مهمان
randy

:/

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...