ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

برخی از تغییرات سال پنجم Rainbow Six Siege لو رفت

منتظر بازگشت شکوهمند لرد تاچانکا باشید

۰

بازی Rainbow Six Siege در حال حاضر در روزهای آخر فصل چهارمش به سر می‌برد و با نزدیک شدن به مسابقات Six invitational، بازیکنان با اشتیاق منتظرند که ببینند یوبیسافت چه برنامه‌ای برای سال پنجم این شوتر تاکتیکال محبوب دارد.

لیکری به نام Kormora که پیش از این هم سابقه افشای اخبار درست برای فصول قبل را داشته، برخی از اطلاعات سال پنجم رینبو را منتشر کرده است. این اطلاعات شامل ویژگی بن کردن مپ‌ها، قابلیت مشاهده مچ‌های بازی شده و همچنین، بازسازی مورد انتظار اپراتور Tachanka می‌شوند.

در مورد بن کردن مپ‌ها، Kormora ادعا می‌کند که این سیستم شبیه بن کردن اپراتورهاست که مدت زیادیست در بازی اعمال شده. بدین صورت که بازیکنان دو تیم قبل از شروع مچ لیستی از مپ‌های در دسترس را مشاهده و شروع به حذف کردن یکی دو مپ دلخواه خود می‌کنند. سپس بازی در یکی از مپ‌های بن نشده آغاز خواهد شد.

قابلیت بازبینی مچ‌ها هم یکی از آن ویژگی‌هاییست که جای خالی آن به شدت احساس می‌شد. اضافه شدن آن می‌تواند به شدت به بازیکنان کمک کند تا عملکرد خود و سایر بازیکنان را بررسی کنند، اشتباهات خود را متوجه شوند و از این اطلاعات برای افزایش مهارت خود استفاده کنند.

در نهایت هم می‌رسیم به اپراتور محبوب دل‌ها و اسطوره بازیکنان، Tachanka. تاچانکا از اولین روز عرضه بازی، حتی با وجود باف‌هایی که در این مدت دیده، همچنان با اختلاف به عنوان ضعیف‌ترین و به درد نخورترین اپراتور شناخته می‌شود و عملا نقش جوک بازی را دارد.

یوبیسافت از خیلی وقت پیش وعده بازسازی کامل این اپراتور را داده بود و به نظر می‌رسد بالاخره قرار است چشممان به جمال او روشن شود. کورمورا مدعی شده که LMG نمادین او که قبلا در یک جای ثابت قرار می‌گرفت، از این پس به اسلحه اصلی او تبدیل می‌شود. گجت جایگزین او هم قرار است یک جور آیتم آتش‌زا باشد، هرچند که جزئیات و نحوه کار آن مشخص نیست.

برای سال پنجم، پس از یک لیک تایید شد که امسال ۶ اپراتور جدید به جای ۸تای همیشگی در نظر گرفته شده‌اند. همچنین از این پس نیز بازی دارای سیستم بتل پس خواهد بود و باید دید که این قضایا چگونه روی قیمت‌گذاری سیزن پس بازی تاثیر خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2ot

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...