ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ساخت فیلم Aladdin 2 به‌طور رسمی توسط دیزنی تأیید شد

بازگشت چراغ پول‌سازی دیزنی

۰

کمپانی بزرگ دیزنی (Disney)، مراحل تولید ادامه یکی از موفق‌ترین فیلم سال ۲۰۱۹ یعنی علاءالدین (Aladdin) را شروع کرده است و بار دیگر، گای ریچی (Guy Ritchie) بر روی صندلی کارگردانی خواهد نشست.

طبق گزارش‌های وب‌سایت هالیوود ریپورتز، گای ریچی بازهم کارگردان ادامه فیلم Aladdin خواهد بود و از طرفی دیگر، جان گاتینز (نویسنده Power Rangers) و آندره برلوف (کارگردان فیلم The Kitchen) در تیم نویسندگان جای گرفته‌اند. انتظار می‌رود که مینا مسعود، ویل اسمیت و نائومی اسکات نیز در نقش قبلی خود یعنی علاءالدین، جینی و یاسمین بازگردند.

گای ریچی بازهم کارگردان ادامه فیلم Aladdin خواهد بود

شرکت دیزنی در ادامه روند تولید فیلم‌های سینمایی بر اساس انیمیشن‌های کلاسیک خود در اکتبر ۲۰۱۶ (مهر ۱۳۹۵) اعلام کرد که گای ریچی برای ساخت نسخه لایو اکشن از انیمیشن علاءالدین به پروژه پیوسته است. ویل اسمیت نخستین بازیگری بود که در ژوئن ۲۰۱۷ (خرداد ۱۳۹۶) برای بازی در فیلم قرارداد امضا کرد. نائومی اسکات و مینا مسعود نیز در همین ماه برای بازی در دو نقش اصلی به پروژه اضافه شدند. فیلم‌برداری از سپتامبر ۲۰۱۷ (شهریور ۱۳۹۶) آغاز شد و بعد از چهار ماه در ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۱۳۹۶) به پایان رسید.

علاءالدین در تاریخ ۲۴ ماه می ۲۰۱۹ (جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸) اکران خود را توسط استودیو سینمایی دیزنی آغاز کرد. فیلم با واکنش متوسطی از سوی منتقدان همراه بود، اما در کل توانست $۳۵۵ میلیون دلار در باکس آفیس داخلی و $۱.۰۵ میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته باشد. Aladdin یک اقتباس لایو اکشن از انیمیشنی به همین نام است که در سال ۱۹۹۲ بر اساس شخصیت‌های داستانی هزار و یک‌شب ساخته شد. لازم به ذکر است که قسمت دوم فیلم Aladdin، بر اساس ادامه انیمیشن محصول سال ۱۹۹۴ یعنی The Return of Jafar نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2ut

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...