ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

حضور ۱۰ کمپانی در E3 2020 تایید شد

Take-Two حاضر، Activision غایب

۰

انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری که تحت عنوان ESA شناخته می‌شود و مسئول برگزاری نمایشگاه‌های سالانه E3 به شمار می‌آید، لیست کامل استودیوها، توسعه‌دهندگان و ناشرانی که در رویداد سال ۲۰۲۰ این نمایشگاه که خرداد ماه آتی برگزار می‌شود را اعلام کرده است.

بر این اساس حضور ۱۰ کمپانی که حضور در E3 2020 را از دست نمی‌دهند تایید شده، و گفته می‌شود بزودی نیز از برنامه‌های دقیق و جزئیات آن نیز پرده‌برداری خواهد شد.

در حالی که چندی پیش معلوم شد نمایشگاه امسال قرار است متفاوت و با حال و هوایی تازه برگزار شود، نام شرکت‌های «ایکس باکس»، «نینتندو»، «یوبیسافت»، «بتسدا»، «سگا»، «کپکام»، «اسکوئر انیکس»، «Take-Two»، «باندای نامکو» و «وارنر براز» برای حضور در E3 2020 تایید شده است.

این موضوع را حتما مد نظر داشته باشید که این اسامی به معنای برگزاری کنفرانس اختصاصی توسط هر کدام از کمپانی‌ها نیست، بلکه حضور آنها می‌تواند به در اختیار داشتن یک غرفه در سالن اصلی نمایشگاه، یا معرفی و رونمایی خاصی در جریان کنفرانس یکی دیگر از شرکت‌ها خلاصه شود. تا این لحظه هنوز اعلام نشده که کدام یک از آنها کنفرانس اختصاصی خواهند داشت.

همانطور که واضح است، سونی غایب اصلی و بزرگ این رویداد خواهد بود که از قبل نیز این قضیه را می‌دانستیم. اما لیست اعلام شده غیبت دیگر شرکت‌هایی مانند اکتیویژن بلیزارد و الکترونیک آرتز را نیز تایید می‌کند تا بدانیم تقریبا تمام شرکت‌هایی که سال قبل حضور نداشتند، امسال نیز رویه خود را دنبال کرده‌اند.

حضور نام Take-Two (کمپانی مادر راکستار گیمز) نیز به نوبه خودش اتفاقی است که تقریبا در هر سال تکرار شده و نمی‌توان امید خاصی به رونمایی جدید یا اتفاقی غافلگیر‌کننده داشت. ولی در هر صورت معرفی GTA VI از آن دست وقایعی است که هواداران بی‌صبرانه انتظارش را می‌کشند.

E3 2020 در تاریخ ۲۰ الی ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ۱۰ اتفاق مهمی که E3 2019 با آن‌ها هیجان‌انگیز شد

.کپی شد https://vgto.ir/2vj

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...