ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بیش از ۱۰۰ تیم بازی‌ساز در برنامه حمایتی همگرا ثبت‌نام کردند

در ادامه برنامه‌های حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تیم‌های بازی‌سازی و شرکت‌های فعال در حوزه گیم ایران، ثبت نام طرح همگرا برای سال ۱۳۹۹ در حالی آغاز شد که قرار بود در ابتدا تا ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۰

در ادامه برنامه‌های حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تیم‌های بازی‌سازی و شرکت‌های فعال در حوزه گیم ایران، ثبت نام طرح همگرا برای سال ۱۳۹۹ در حالی آغاز شد که قرار بود در ابتدا تا پایان روز ۲۳ بهمن ماه ادامه داشته باشد، اما به علت استقبال مناسب تا آخرین ساعت امشب یعنی ۳۰ بهمن ماه تمدید شد.

حال سیدمحمدعلی سیدحسینی سرپرست طرح همگرا در توییتر خودش نوشته تا این لحظه بیش از صد نفر در ساختار حمایتی برای سال آینده ثبت نام کرده‌اند و قرار شده به محض پایان مهلت ثبت نام، یعنی امشب، تمام تیم‌ها و شرکت‌ها وارد فاز ارزیابی شوند.

ثبت‌نام ساختار حمایتی بازی‌سازان (#همگرا) به روز آخر رسیده و بیش از ۱۰۰ تیم و شرکت تا الان اطلاعات خودشون رو ثبت کردن و درخواست عضویت دادن. بلافاصله بعد از بسته شدن پورتال ثبت‌نام، میریم برای اجرای پروسه ارزیابی‌.

گفتنی است تیم‌ها و شرکت‌های ثبت نام شده، پس از تکمیل اطلاعات و انجام ارزیابی‌های لازم از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، به عضویت این ساختار درآمده و رتبه‌بندی می‌شوند. به همین ترتیب طبق اعتبارنامه اعضا، تا پایان سال ۱۳۹۹ تحت پوشش تمام طرح‌های حمایتی ساختار همگرا قرار می‌گیرند.

همانطور که پیش از این نیز گفته شده، ساختار همگرا با هدف شناسایی و حمایت از استعدادهای بازی‌سازی، پشتیبانی و توانمندسازی تیم‌های مستعد و نوپا و جهت ارائه امکانات لازم و بهینه به آنها برای استفاده از تجربیات شرکت‌های بازی‌سازی بزرگ فعالیت می‌کند.

برخی از اقدامات این ساختار را می‌توان مشاوره و منتورینگ در حوزه‌های مربوطه، شرکت در دوره‌ها و رویدادهای آموزشی، تبلیغات، بازاریابی و نشر، حضور در رویدادهای تجاری، خرید لایسنس نرم‌افزارهای تخصصی بازی‌سازی، خدمات زیرساختی و پشتیبانی، و بسیاری موارد دیگر ذکر کرد.

برای ثبت نام در این برنامه به آدرس https://portal.ircg.ir/IRCGAssets/Pages/ShowForm?pid=4575 مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – ضربه سنگین قطع اینترنت به گیم ایران

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی