ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بیش از ۱۰۰ تیم بازی‌ساز در برنامه حمایتی همگرا ثبت‌نام کردند

کمتر از یک روز فرصت باقی مانده

۰

در ادامه برنامه‌های حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تیم‌های بازی‌سازی و شرکت‌های فعال در حوزه گیم ایران، ثبت نام طرح همگرا برای سال ۱۳۹۹ در حالی آغاز شد که قرار بود در ابتدا تا پایان روز ۲۳ بهمن ماه ادامه داشته باشد، اما به علت استقبال مناسب تا آخرین ساعت امشب یعنی ۳۰ بهمن ماه تمدید شد.

حال سیدمحمدعلی سیدحسینی سرپرست طرح همگرا در توییتر خودش نوشته تا این لحظه بیش از صد نفر در ساختار حمایتی برای سال آینده ثبت نام کرده‌اند و قرار شده به محض پایان مهلت ثبت نام، یعنی امشب، تمام تیم‌ها و شرکت‌ها وارد فاز ارزیابی شوند.

ثبت‌نام ساختار حمایتی بازی‌سازان (#همگرا) به روز آخر رسیده و بیش از ۱۰۰ تیم و شرکت تا الان اطلاعات خودشون رو ثبت کردن و درخواست عضویت دادن. بلافاصله بعد از بسته شدن پورتال ثبت‌نام، میریم برای اجرای پروسه ارزیابی‌.

گفتنی است تیم‌ها و شرکت‌های ثبت نام شده، پس از تکمیل اطلاعات و انجام ارزیابی‌های لازم از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، به عضویت این ساختار درآمده و رتبه‌بندی می‌شوند. به همین ترتیب طبق اعتبارنامه اعضا، تا پایان سال ۱۳۹۹ تحت پوشش تمام طرح‌های حمایتی ساختار همگرا قرار می‌گیرند.

همانطور که پیش از این نیز گفته شده، ساختار همگرا با هدف شناسایی و حمایت از استعدادهای بازی‌سازی، پشتیبانی و توانمندسازی تیم‌های مستعد و نوپا و جهت ارائه امکانات لازم و بهینه به آنها برای استفاده از تجربیات شرکت‌های بازی‌سازی بزرگ فعالیت می‌کند.

برخی از اقدامات این ساختار را می‌توان مشاوره و منتورینگ در حوزه‌های مربوطه، شرکت در دوره‌ها و رویدادهای آموزشی، تبلیغات، بازاریابی و نشر، حضور در رویدادهای تجاری، خرید لایسنس نرم‌افزارهای تخصصی بازی‌سازی، خدمات زیرساختی و پشتیبانی، و بسیاری موارد دیگر ذکر کرد.

برای ثبت نام در این برنامه به آدرس https://portal.ircg.ir/IRCGAssets/Pages/ShowForm?pid=4575 مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – ضربه سنگین قطع اینترنت به گیم ایران

.کپی شد https://vgto.ir/2xr

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...