ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فعلا خبری از LittleBigPlanet 4 نخواهد شد

مدیا مولکول تمام تمرکزش را روی Dreams گذاشته است

۰

مدیا مولکول (Media Molecule) کارش را آن‌قدر خوب با LittleBigPlanet شروع کرد که سونی پیش از اتمام ساختِ قسمتِ دومِ مجموعه تصمیم گرفت آن‌ها را به یکی از زیرمجموعه‌های خودش اضافه کند.

بازی نقطه عطفی در کارنامه مدیا مولکول به حساب می‌آید و این استودیو بخش زیادی از محبوبیتش را مدیون همین LittleBigPlanet است، با این وجود احتمالا به این زودی‌ها قسمت جدیدی از آن را نخواهیم دید.

شووان ردی (Siobhan Reddy) که به عنوان کارگردان در مدیا مولکول فعالیت می‌کند، در گفت‌وگویی با وب‌سایت Gamespot گفت که مجموعه LittleBigPlanet حالا حالاها برنمی‌گردد و آن‌ها فعلا تمام تمرکزشان را روی Dreams گذاشته‌اند:

ما عاشق LittleBigPlanet هستیم، این بازی همیشه مثل فرزندمان است. Dreams ادامه معنوی همین بازی بوه و در این نقطه تمرکز اصلی استودیو روی Dreams و ساخت چیزهای باحال در آن معطوف شده، ولی خب چه کسی می‌داند چه محتوایی به Dreams خواهد آمد.

با توجه به جمله پایانی شاید بعضی از محتویات LittleBigPlanet (مثلا شخصیت‌ها) به Dreams هم بیایند. LittleBigPlanet که اولین نسخه‌اش در سال ۲۰۰۸ منتشر شد و با دریافت میانگین امتیازی ۹۵ یکی از بهترین بازی‌های انحصاری پلی استیشن 3 لقب گرفت، عنوانی پلتفرمر بوده و بازیکن‌ها جدا از تجربه بخش داستانی می‌توانستند مرحله‌های خودشان را بسازند.

بازی های پلی استیشن

کارگردان مدیا مولکول از Dreams به عنوان ادامه معنوی این بازی یاد کرد چون Dreams در ابعادی خیلی بزرگ‌تر شعار «ساختن و به اشتراک گذاشتن» را ممکن کرده است. در Dreams بازیکن‌ها بدون داشتن محدودیتی می‌توانند هر چی که دوست دارند بسازند و با بقیه به اشتراک بگذارند. حالا این «هر چی» می‌تواند موسیقی باشد، عکس باشد یا حتی یک بازی در سبک‌های مختلف.

آنطور که سونی چند ماه پیش گفته بود، Dreams پروژه‌ای ده ساله است و این کمپانی برنامه‌های زیادی برای بازی دارد. شایعات نشان می‌دهند که بازی در آینده به رایانه‌های شخصی هم خواهد آمد، هرچند مدیا مولکول گفته که در حال حاضر روی نسخه پی سی کار نمی‌کند.

بد نیست بدانید آخرین قسمت از LittleBigPlanet در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، ساخت آن را مدیا مولکول برعهده نداشت و نتوانست به اندازه نسخه‌های قبلی‌اش موفق ظاهر بشود.

.کپی شد https://vgto.ir/2za

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...