ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازیکنان Mass Effect تقریبا همیشه مثبت بوده‌اند

پشت کردن به جذابیت‌های بداخلاق بودن!

۰

اگر سری Mass Effect (یا حداقل سه‌گانه اصلی آن) را بازی کرده باشید، می‌دانید که دو مسیر اصلی گرایش شخصیتتان با نام Paragon و Renegade شناخته می‌شدند. پاراگون به عنوان آدم خوبه‌ی خوش اخلاق و خیّر، و رنگید به عنوان «آدم بده» که اعصاب هیچ چیزی را ندارد و یکی از تفریحات اصلی‌اش، مشت زدن به صورت خبرنگاران است.

اما یکی از سازندگان بازی در توییتی جالب، می‌گوید اکثریت بازیکنان مسیر پاراگون را انتخاب می‌کنند. ماجرا از جایی شروع شد که کاربری توییتی وایرال در مورد علایق بازیکنان به ایفای نقش یک آدم خوب، علی‌رغم تمام تلاش‌های سازندگان برای تشویق آن‌ها به آدم بده بودن منتشر کرد.

بعد از آن جان ایبنگر، طراح سینماتیک این سری و همچنین بازی‌های Assassin’s Creed: Odyssey و Star Wars Jedi: Fallen Order، در واکنش به این توییت اطلاعات جالبی داد. او نوشته که طبق داده‌هایی که آن‌ها به دست آورده‌اند، ۹۲٪ بازیکنان مس افکت مسیر پاراگون را انتخاب کرده‌اند.

آره. تقریبا ۹۲٪ بازیکنان مس افکت پاراگون بودند. و ما هم کلی روی محتویات رنگید کار کرده بودیم.

در جواب به این توییت هم مت بولند، طراح روایی سابق استودیوی Telltale، از یکی از کلک‌هایشان برای سخت‌تر کردن تصمیمات بازیکن گفت:

در تل‌تیل هم همین ماجرا بود. مردم همیشه می‌خواهند آدم خوبه باشند. کلکمان این بود که آن‌ها را مجبور به تصمیم‌گیری بین کاری که دلشان می‌خواهد، و کاری که باید انجام دهند می‌کردیم. مس افکت هم کلی از این لحظات داشت.

ایبنگر هم ادامه داد که آن‌ها هم این لحظات را از طریق شخصیت‌های داستان خلق می‌کنند:

آره، ما همیشه سعی می‌کردیم که آن‌ها را به شخصیت‌هایی با نیازهای خلاف یکدیگر وابسته کنیم و مجبورشان کنیم که شخصیتی که بیشتر دوست دارند را انتخاب کنند. کشمکش مستقیم بین شخصیت‌های محبوب عالی است!

چه حیف، که برخی از لذت‌بخش‌ترین لحظات سری مس افکت هنگامی بودند همچون یک عوضی هفت خط رفتار می‌کردید. هر چه باشد، دیگر کجا می‌توانید با مشت خود خبرنگاران را ناک اوت کنید؟

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چرا پلی استیشن 5 نیامده شانس موفقیت بیشتری دارد؟

.کپی شد https://vgto.ir/302

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...