ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

پورت سوییچ یا ریمستر بازی Mass Effect در راه است؟

کمپانی Bioware چند ساعت پیش توییتی دور از انتظار، اما مرتبط با بازی Mass Effect منتشر کرده که توجه اغلب کاربران و رسانه‌ها را به خودش جلب کرده است. آیا قرار است خبری از نسخه ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۰

کمپانی Bioware چند ساعت پیش توییتی دور از انتظار، اما مرتبط با بازی Mass Effect منتشر کرده که توجه اغلب کاربران و رسانه‌ها را به خودش جلب کرده است. آیا قرار است خبری از نسخه نینتندو سوییچ این بازی بشنویم؟ یا کل سه‌گانه محبوب ریمستر خواهد شد؟

توییت مورد بحث صرفا یک نُت موسیقی ساده است که با هشتگ MassRelays همراه شده. ویدیوی همراه این توییت هم در واقع سکانس ابتدای نسخه اول بازی مس افکت است و موسیقی این بازی نیز روی آن پخش می‌شود. هشتگ یاد شده به جمله‌ای از داستان شروع بازی اشاره دارد که شرایط کلی سه‌گانه را توصیف می‌کند: «انسان‌ها Mass Relays را کشف کردند که به آنها اجازه می‌دهد فراتر از همیشه به اعماق فضا سفر کنند. آنها این اتفاق را بزرگ‌ترین کشف تاریخ بشریت نامیده‌اند. تمدن‌های کهکشان‌ها آن را Mass Effect می‌خوانند».

هنوز هیچ توضیحاتی در رابطه با این توییت داده نشده و توییت‌های دیگر بایوور هم هیچکدام ارتباطی با آن نداشته‌اند. تاریخ پست کردن این توییت هم هیچ منطق خاصی ندارد، چون ۱۴ یا ۱۵ ژانویه اتفاقی در دنیای مس افکت به شمار نمی‌آید.

به همین ترتیب تنها می‌توان به حدسیات و گمانه‌زنی‌ها توجه کرد. توسعه و انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ یکی از اقدامات هوشمندانه‌ای خواهد بود که هواداران انتظارش را دارند. ریمستر شدن هر سه قسمت این بازی هم یکی دیگر از خواسته‌ها و رویاهای علاقه‌ مندان به این فرنچایز محسوب می‌شود. هرچند در هر صورت باید این موضوع را هم مد نظر داشت که شاید این توییت صرفا یک یادآوری به مس افکت بوده و هیچ خبری نباشد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – ۵ انتظاری که از بازسازی Resident Evil 3 داریم

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی