ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

هاروی واینستین، غول هالیوود به جرم آزار جنسی به ۲۵ سال زندان محکوم شد

بعد از آزار جنسی به بیشتر از ۸۰ زن

۰

هاروی واینستین تهیه‌کننده مشهور هالیوود که به او لقب غول هالیوود را داده بودند، به خاطر ده‌ها تجاوز و آزار جنسی تا ۲۵ سال زندان خواهد رفت.

روز گذشته دادگاه این تهیه‌کننده در نیویورک برگزار شد و هاروی واینستین به تجاوز جنسی درجه ۳ و جرایم جنسی درجه یک محکوم شد. این حکم می‌تواند او را تا ۲۵ سال به زندان‌ بفرستد. البته این حکم ممکن است بیشتر از این هم بشود زیرا واینستین هنوز باید به خاطر ۲ اتهام تجاوز جنسی دیگر در کالیفرنیا محاکمه خواهد شد.

بزرگ‌ترین شانس او در دادگاه فدرال این بود که قاضی، واینستین را از اتهام بسیار سنگین تلاش عامدانه و مجرمانه برای به تله انداختن قربانیان آزارجنسی تبرئه کرد. حکمی که می‌توانست مدت زمان حضور او در زندان را بسیار بیشتر از حکم فعلی کند.

هاروی واینستین

تا کنون ۸۰ زن واینستین را به آزار یا تجاوز جنسی محکوم کرده‌اند. در بین اسامی این زنان نام‌های مشهوری مثل سلما هایک و اوما ترومن هم دیده می‌شود. جرایم هاروی واینستین از زمانی مورد توجه قرار گرفت که جنبشی به نام Me Too در شبکه‌های اجتماعی راه افتاد و منجر به لو رفتن تعداد زیادی از تجاوز و آزار های جنسی متعددی شد که پیش از این مخفی مانده بودند.

هاروی واینستین یکی از بزرگ‌ترین تهیه‌کنندگان هالیوود محسوب می‌شود. او که تعدادی از فیلم‌های کوئنتین تارانتینو را هم تهیه‌کنندگی کرده، فیلم‌های متعددی را در روانه سینماها کرده که چه در جذب جایزه اسکار و چه رسیدن به گیشه‌ای سوآور موفق عمل کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: خلاصه مراسم اسکار 2020 در ۴ دقیقه

.کپی شد https://vgto.ir/313

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...