ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

واکین فینیکس بعد از دریافت جایزه اسکار: می‌خواستم صدای بی‌ صدایان باشم

کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در مراسم اسکار 2020 توسط واکین فینیکس یکی از به یاد ماندنی‌ترین لحظات این مراسم بود. این بازیگر شناخته شده که حالا دوباره در صدر توجهات قرار گرفته ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۱:۰۵

کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در مراسم اسکار 2020 توسط واکین فینیکس یکی از به یاد ماندنی‌ترین لحظات این مراسم بود. این بازیگر شناخته شده که حالا دوباره در صدر توجهات قرار گرفته طی یک سخنرانی احساسی از انگیزه‌های خود به عنوان یک بازیگر سخن گفت و اعلام کرد که سعی کرده تا صدای بی‌ صدایان باشد.

واکین فینیکس گفت که او طی مدتی که به عنوان بازیگر نقش جوکر مورد توجه رسانه‌ها و منتقدان قرار گرفته سعی کرده است تا صدای بی‌ صدایان باشد:

خود را بالاتر از هیچ‌کدام از نامزدها و افراد حاضر در این سالن نمی‌بینم. همه ما تحت تاثیر عشق خود به سینما هستیم؛ موضوعی که شکل زندگی مرا تغییر داده است. من در این مدت سعی کردم که صدای بی‌ صدایان باشم و از جدال با بی عدالتی‌ها صحبت کنم.

ادامه‌ی صحبت‌های فینیکس نیز به موضوعات زیست محیطی اختصاص داشت:

ما انسان‌ها منابع طبیعت را نابود کرده‌ایم زیرا به دنبال این هستیم که چیزی را حتما فدا کنیم تا به هدف جدیدی دست پیدا کنیم. باید عشق را به عنوان اولیت اول خودمان قرار دهیم تا شرایط فعلی زمین و محیط زیست را تغییر دهیم.

یکی از نکات جالب در مورد سخن‌رانی واکین فینیکس برای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد به حالت عجیب صورت او و بغضی که این بازیگر کارکشته در نگاهش داشت برمی‌گشت. شایعات می‌گویند که هر کسی که نقش جوکر را بازی می‌کند به حالات روحی عجیبی دچار می‌شود و فکر می‌کنم که هر شخصی با تماشای حرف‌های او متوجه شود که فینیکس هم در شرایط روحی متفاوتی نسبت به گذشته به سر می‌برد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چرا پیدا کردن زیرنویس فارسی سخت شده؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی