ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تمدید تعطیلی سینماها برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا

برای حفظ سلامتی لطفا در خانه بمانید

۰

همان‌طور که پیش از این در ویجیاتو پیش‌بینی کرده بودیم، طبق اعلام رسمی وزارت ارشاد اسلامی و شورای اکران، تعطیلی سینماهای کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا یک هفته دیگر تمدید شد.

در بیانیه وزارت ارشاد در مورد دلایل تمدید تعطیلی سینماها برای یک هفته دیگر این‌گونه آمده است:

پیرو اطلاعیه مورخ سوم اسفند ماه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌و بنا به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری اجتماعات غیر الزامی و لزوم‌  رعایت توصیه‌های اکید پزشکی و بهداشتی، بدینوسیله ضمن قدردانی از همراهی شایسته فعالان و صنوف مرتبط در این خصوص  اعلام می‌دارد تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور به مدت یک هفته دیگر تا تاریخ ۹۸/۱۲/۱۶ تمدید می‌شود.

لازم به ذکر است نحوه ادامه برنامه‌ها پس از این تاریخ، مطابق شیوه‌نامه‌ای خواهد بود که با همکاری و پیشنهاد صنوف تخصصی تهیه و اطلاع‌رسانی می‌شود.

تعطیلی سینماها در حالی تمدید شده که پیش از این شورای اکران لیست فیلم‌های حاضر در اکران نوروزی را منتشر کرده بود. حال و با توجه به این که فیلم‌های در حال اکران به مدت دو هفته تمام سانس‌های خود را از دست داده‌اند، باید منتظر ماند و دید که چه تغییری در برنامه اکران نوروزی برای جلوگیری از رسیدن خسارت به این فیلم‌ها به وجود خواهد آمد.

پیش از این شورای اکران تایید کرده بود که قصد دارد به نحوی از ضرر این فیلم‌ها جلوگیری کند اما هنوز جزییاتی در این مورد اعلام نشده است. به هر حال بهتر است که برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان خود از حضور در اجتماعات غیر الزامی خودداری کنید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چرا پیدا کردن زیرنویس فارسی سخت شده؟

.کپی شد https://vgto.ir/32d

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...