چگونه در حالت تک نفره Fortnite بهتر شویم؟

ترفندهای کاربردی برای سولو بازی‌ کردن فورتنایت

0

قرار گرفتن در لیست آخرین بازماندگان هر بازی در فورتنایت کار آسانی نیست و این امر، هنگام تنها بازی‌کردن سخت‌تر نیز می‌شود. در چنین شرایطی به قول معروف فقط خود خودتان هستید و باید سعی کنید به تنهایی برای زنده ماندن و تبدیل شدن به آخرین باز مانده مسابقه تمام تلاشتان را بکنید.

البته مثل هر چیز دیگری، برای بهتر سولو بازی کردن فورتنایت نیز راهکارهایی وجود دارد که تمامشان را برایتان در این مقاله گردآوری کرده‌ایم. پس اگر می‌خواهید تعداد بردهای سولوی خود را بیشتر کنید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

1. اول از همه فرود بیایید

هر چه زودتر به زمین برسید، زودتر به اسلحه‌های متفاوت دست می‌یابید و می‌توانید چندین بازیکن را به سرعت بکشید. گلایدر شما هنگامی که به ارتفاع معین برسد، باز شده و فرود شما کند می‌شود. گلایدر هنگامی که روی کوه فرود می‌آید سریع‌تر باز می‌شود و فرصت کمتری به شما می‌دهد؛ حال اگر روی یک دره فرود بیایید، گلایدر دیرتر باز شده و فرصت بیشتری پیدا می‌کنید. بنابر این از فرود آمدن روی تپه‌ها، خانه‌ها، درخت‌ها و دیگر نقاط مرتفع خودداری کنید و سعی کنید تا جای ممکن در پست‌ترین نقطه‌ها فرود بیایید. همچنین شما می‌توانید در آب‌ها فرود بیایید تا فرود بهتری داشته باشید.

2. تهاجمی بازی کنید

شما می‌توانید از درگیری‌ها فاصله بگیرید و در نقطه‌ای ثابت بایستید اما در نهایت مجبور به مبارزه می‌شوید. همیشه سعی کنید تا زودتر از دیگران حمله کنید. اگر بازیکنی را در دید خود دارید، حتی اگر دور باشد با چندین شلیک او را به دفاعی بازی کردن وادار کنید. برخی اوقات یک بازیکن با یک تیر نیز از پا در می‌آید؛ فراموش نکنید که با تمرکز بازی کنید و گاهی اوقات از شلیک دست بکشید.

3. در نقاط مرتفع بایستید

اگر شما بازیکنی را هم سطح و یا بالاتر از خود می‌بینید، سعی کنید تا با ساخت و ساز از او بالاتر بروید. امتیاز ارتفا نه تنها به شما دید بهتری از حریف می‌دهد، بلکه امکان هدشات کردن نیز به شما می‌دهد. این درمورد ساختمان‌ها نیز صدق می‌کند. همیشه سعی کنید تا وارد ساختمان‌ها شوید و از طبقات بالایی آن‌ها یا پشت بام سر در آورید. حرکت در طبقات پایینی شما را در معرض بازیکنانی که از جنگ فراری‌اند، قرار می‌دهد. از بالا می‌توانید آن‌ها را بهتر مورد حمله قرار دهید.

4. کلید‌ها را شخصی‌سازی کنید

کنترل بازی را با توجه به راحتی خود شخصی‌سازی تا در راحت‌ترین حالت ممکن به موارد مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.یک عادت خوب این است که غلتک موس را غیرفعال کنید و سعی کنید تا از اعداد کیبورد استفاده کنید. این مورد به شما اجازه می‌دهد تا انتخاب‌های دقیق‌تری را در زمان کوتاه‌تری داشته باشید و در درگیری‌ها زمان را از دست ندهید.

5. مدیریت دارایی‌ها

دارایی‌های خود را طوری بچینید که با سبک بازی شما همخوانی داشته باشد. سعی کنید تا تفنگ‌های کوتاه‌برد را در دسترس‌تر از دیگر موارد قرار دهید و تفنگ‌های دوربرد را در جایگاه‌های سوم و چهارم قرار دهید. چرا که به یک شاتگان سریع‌تر از یک اسنایپر نیاز پیدا می‌شود اما فراموش نکنید که تمام موارد ذکر شده یک توصیه است.

6. جای‌گیری

همیشه از موقعیت خود در مکان‌های مختلف نقشه آگاه باشید. سعی کنید تا شهرهایی که از محیط امن خارج می‌شوند را شناسایی کنید و حرکت بازیکنان را پیش‌بینی کنید تا غافلگیر نشوید و وارد درگیری‌های غیرمنتظره نشوید.

حرکت در لبه محیط امن نیز استراتژی خوبی است و شما از یک طرف در امان نگه می‌دارد. در لحظات پایانی هر بازی، این نکته مهم است که خود را در محیط امن قرار دهید. در حالتی که در لحظات پایانی در لبه محیط امن باشید، مبارزه علیه دشمنان سخت‌تر می‌شود. اگر در محیط امن قرار دارید نیز بهتر است تا روی کشتن دشمنان تمرکز کنید.

7. مواد اولیه زیادی داشته باشید

بازیکنی سازنده و مؤثر بودن در بازی، فاکتور مهمی برای رسیدن به پیروزی است. ساخت و ساز می‌تواند از شما در برابر خطرات محافظت کند و برتری‌هایی را در مبارزات به شما بدهد. بدترین اتفاق این است که مواد اولیه شما هنگام یک مبارزه تمام شود. سعی کنید تا از هر ماده اولیه قبل از مبارزه حداقل 100 تا داشته باشید.

.کپی شد https://vgto.ir/xv

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
خرید گیفت کارت
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...