ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

حذف حساب کاربری پلی استیشن
آموزش

چگونه یک حساب کاربری را از پلی استیشن 4 حذف کنیم؟

این روزها هر کاربری که به اینترنت دسترسی داشته باشد در کلی سایت و پلتفرم مختلف حساب کاربری دارد. البته همه این حساب‌های کاربری همیشه کاربردی نیستند و برخی از آن‌ها فقط یکی دو بار ...

نیما فرشین
نوشته شده توسط نیما فرشین | ۳ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۴

این روزها هر کاربری که به اینترنت دسترسی داشته باشد در کلی سایت و پلتفرم مختلف حساب کاربری دارد. البته همه این حساب‌های کاربری همیشه کاربردی نیستند و برخی از آن‌ها فقط یکی دو بار در طول سال مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای همین پیش می‌آید که بخواهید از شر چند مورد از آن‌ها خلاص شوید. حساب کاربری پلی استیشن هم از این قضیه مستثنی نیست و از آنجایی که می‌توانید روی پلی استیشن 4 چند حساب کاربری داشته باشید، شاید یک روز دلتان خواست که از تعدادشان کم کنید. اگر روزی خواستید چنین کاری انجام دهید می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر حساب‌های کاربری را از پلی استیشن 4 حذف کنید.

روش اول: حذف حساب‌های کاربری از طریق حساب پرایمری

برای شروع، پس از روشن کردن پلی استیشن 4 خود وارد حساب پرایمریتان شوید. سپس آنالوگ سمت چپ کنترلر را به به سمت بالا حرکت دهید و از میان گزینه‌های موجود به سراغ منوی تنظیمات بروید.

حذف حساب کاربری پلی استیشن

حالا در منوی تنظیمات به سمت پایین اسکرول کنید تا به گزینه User Management برسید.

با ورود به این منو روی گزینه Delete User کلیک کنید و در صفحه بعد به سراغ حساب کاربری مورد نظر خود بروید و با فشردن کلید ضربدر برای حذف آن اقدام کنید.

حذف حساب کاربری پلی استیشن

روش دوم: ریست فکتوری به وسیله حساب پرایمری

برای شروع همانند روش قبلی وارد حساب پرایمری کنسول خود شوید. سپس به سراغ منوی تنظیمات بروید و در آن به دنبال گزینه Initialization بگردید. سپس به ترتیب روی Initialize PS4 و Full کلیک کنید تا کنسول به طور کامل ریست شود. فقط حواستان باشد که فرآیند ریست فکتوری پلی استیشن دقایق یا حتی ساعاتی به طول می‌انجامد و نباید در حین انجام این پروسه مزاحم کنسول شوید. چراکه در غیر صورت به دستگاه ضربه سنگینی وارد می‌شود.

روش سوم: حذف حساب کاربری به کمک ریست فکتوری دستی

پیش از اینکه به سراغ این روش بروید، فراموش نکنید که حتما از داده‌های خود بکاپ بگیرید. پروسه بکاپ گرفتن که تمام شد، کلید پاور کنسول را برای چند ثانیه نگه دارید تا یک صدای بیپ بشنوید و چراغ کنسول قرمز شود. حالا کمی صبر کنید و دوباره کلید پاور کنسول را نگه دارید.

حذف حساب کاربری پلی استیشن

اما این بار به محض شنیدن صدای بیپ دستتان را از روی کلید پاور کنسول برندارید و ۷ ثانیه صبر کنید تا صدای بیپ دوم به گوش برسد. با انجام این کار پلی استیشن 4 شما به حالت Safe Mode برده می‌شود و کافیست از میان گزینه‌های موجود، Restore Default Settings را انتخاب کنید تا پروسه ریست فکتوری کنسول آغاز شود.

حذف حساب کاربری پلی استیشن

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی