ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ایکس باکس سری ایکس احتمالا بدون هیچ تاخیری عرضه می‌شود

بر اساس پستی که اخیرا مایکروسافت منتشر کرده است

۰
انارگیفت

در پستی که در آن مایکروسافت اطلاعات تازه‌ای از سخت‌افزار ایکس باکس سری ایکس منتشر کرده، تاریخ عرضه این کنسول تعطیلات سال نو میلادی عنوان شده است. دنیل احمد تحلیلگر شناخته شده ویدیو گیم از این قضیه نتیجه گرفته که احتمالا تاخیری در عرضه کنسول جدید این کمپانی به‌وجود نخواهد آمد.

پیش از این شایعات زیادی در مورد احتمال تاخیر در عرضه کنسول‌های جدید مایکروسافت و سونی شنیدیم. گفته می‌شد که به خاطر گسترش ویروس کرونا و از کار افتادن کارخانه‌هایی که وظیفه مونتاژ و ساخت قطعات این محصولات را بر عهده دارند، امکان ایجاد تاخیر در عرضه آن‌ها وجود خواهد داشت.

در واقع حتی این احتمال مطرح شد که مایکروسافت و سونی از همین حالا زمان جدیدی را برای عرضه ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 انتخاب کرد‌ه‌اند و باید ماه‌های ابتدای سال ۲۰۲۱ منتظر این کنسول‌ها باشیم. از پست مایکروسافت می‌توان نتیجه گرفت که این کمپانی همچنان به عرضه کنسول جدید خود در تاریخی که پیش از این اعلام شده بود امیدوار است.

احتمالا مایکروسافت به این نتیجه رسیده که با کاهش گسترش ویروس کرونا در چین و برگشتن کارخانه‌ها به روال قبلی کار خود، احتمالا مشکلی در تامین قطعات اولیه سری ایکس به‌وجود نخواهد آمد.

بخشی از نگرانی‌ها در مورد تاثیر کرونا روی کنسول‌های نسل بعدی هم به افزایش قیمت آن‌ها برمی‌گشت. با توجه به این که مایکروسافت و سونی در حال حاضر هیج صبحتی در مورد این قضیه نکرده‌اند، نمی‌توان نظر خاصی درباره این موضوع و احتمال کمبود تعداد این کنسول‌ها در زمان عرضه داد.

پیش از این در «سرنوشت پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس در هم تنیده با ویروس کرونا» در مورد احتمال تاخیر در عرضه این کنسول‌ها صحبت کرده بودیم و مشخصات کامل «ایکس باکس سری ایکس» را هم می‌توانید در ویجیاتو مطالعه کنید.

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – با ایکس باکس سری ایکس از خیلی نزدیک آشنا شوید

.کپی شد https://vgto.ir/3c9

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...