ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

جشنواره فیلم کن به خاطر ویروس کرونا به تعویق افتاد

کرونا سینماگران را خانه‌نشین کرده

۰
انارگیفت

اکانت رسمی توییتر جشنواره فیلم کن نوشت که به خاطر گسترش ویروس کرونا در فرانسه، کن امسال در تاریخ همیشگی برگزار نمی‌شود.

جشنواره فیلم کن که یکی از مهم‌ترین رویدادهای سینمایی سالانه محسوب می‌شود، امسال در تاریخ قبلی خود برگزار نخواهد شد. جالب است بدانید که این اولین بار در تاریخ طولانی این جشنواره است که در تاریخ از پیش مشخص شده برگزار نمی‌شود.

این در حالی است که پیش از این مسئولان برگزارکننده جشنواره تاکید داشتند که کن امسال به‌موقع برگزار خواهد شد. البته ویروس کرونا در سرتاسر جهان ثابت کرده که نباید آن را دست کم بگیریم و همین قضیه هم باعث شد که تحت فشارها، برگزاری این رویداد سینمایی هم لغو شود. هنوز تاریخ تازه‌ای برای برگزاری کن ۲۰۲۰ در نظر گرفته نشده اما احتمال می‌رود که در اواخر تابستان به امید کاهش شیوع ویروس کرونا، شاهد برگزاری آن باشیم.

جشنواره فیلم کن

جشنواره فیلم کن تنها قربانی ویروس کرونا در دنیای سینما نیست. پیش از این هم کمپانی‌های بزرگی مثل دیزنی و سونی اکران فیلم‌های جدید خود را به خاطر گسترش ویروس عقب انداختند. برای مثال اخیرا در ویجیاتو خواندیم که سونی پیکچرز نسخه دیجیتالی فیلم Bloodshot را زودتر عرضه خواهد کرد. در مقاله‌ای تحت عنوان «کرونا و تغییر سرنوشت سینماها پس از فروکش کردن اپیدمی» هم در مورد تاثیرات مخرب این ویروس بر صنعت سینما صحبت کرده بودیم.

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/3ec

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...