ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

به خاطر خالی بودن سینماها تا چند هفته باکس آفیس منتشر نمی‌شود

آخه کی تو این شرایط می‌ره سینما؟

۰

با توجه به گسترش ویروس کرونا در بیشتر نقاط جهان که باعث تعطیلی و خالی ماندن سینماها شده، دیزنی و آژانس «کام‌اسکور» تصمیم گرفتند که فعلا باکس آفیس را منتشر نکنند.

فروش فیلم‌ها به اندازه‌ای کاهش پیدا کرده که ارائه باکس آفیس فعلا معنای چندانی ندارد. برای مثال انیمیشن جدید دیزنی و پیکسار یعنی Onward که این هفته نسخه باکیفیت دیجیتالی آن هم زودتر از موعد منتشر شد، در روز شلوغی مثل پنج‌شنبه تنها ۳۲.۲ هزار دلار در آمریکای شمالی فروش داشت.

در حال حاضر تعدادی سینما همچنان در آمریکا و جهان فعال هستند اما ترس از گرفتاری به ویروس کرونا باعث شده تا بسیاری قید حضور در سالن‌های سینما و تماشای حضوری فیلم‌ها را بزنند. بر اساس آماری که اخیرا منتشر شده، در حال حاضر ۹۶ درصد از ۴۹۳۳ سالن سینمای حاضر در آمریکای شمالی تعطیل شده‌اند. پیش از این اتفاقاتی مثل زلزله کالیفرنیا در سال ۱۹۹۶ باعث بهم خوردن اوضاع اقتصادی هالیوود شده بود.

ویروس کرونا در حال وارد کردن ضربه سنگینی به کمپانی‌های نشر فیلم است. بیشتر آن‌ها برای آن که این کاهش فروش را جبران کنند، فیلم‌های خود را زودتر از زمانی که پیش از این مشخص شده بود روی سرویس‌های استریم مثل نتفلیکس و آمازون منتشر کرده‌اند. خانه نشینی مردم فرصت خوبی شده تا علاقه به تماشای فیلم بیشتر از گذشته شود و در نتیجه آمار تماشای فیلم‌های جدید روی پلتفرم‌های استریم هم افزایش پیدا کند.

به هر حال فعلا سینما ادامه حیات خود را در استفاده از همان پلتفرم‌های استریمی دیده که پیش از این بسیاری آن‌ را از دلایل افت هنر هفتم می‌دانستند. سینماهای ایران هم همچنان تعطیل هستند و به نظر می‌رسد که این تعطیلی‌ها فعلا در سرتاسر جهان ادامه پیدا خواهد کرد.

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چرا پیدا کردن زیرنویس فارسی سخت شده؟

تماشای نسخه با کیفیت در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/3fp

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...