ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ممکن است نسخه کلاد Resident Evil 3 برای نینتندو سوییچ عرضه شود

تجدید نظر کپکام؟

۰

احتمال دارد بازسازی Resident Evil 3 برای نینتندو سوییچ هم عرضه شود، اما فقط به صورت کلاد بیسد.

پس از این که در کدهای دموی بازی اشاراتی به نسخه‌ای برای نینتندو سوییچ پیدا شد، برای گیمرها سوال ایجاد شد که آیا نسخه‌ای برای این کنسول در حال ساخت است، یا بوده ولی هم اکنون کنسل شده است. طبق گقته‌های دنیل احمد، تحلیلگر گیمینگ در توییتر، مورد دوم واقعیت دارد.

اما او ادامه می‌دهد که کپکام در حال بررسی شرایط برای عرضه نسخه کلاد بازی روی نینتندو سوییچ است. کپکام قبلا هم همین کار را برای نسخه هفتم بازی و فقط در ژاپن انجام داده بود و پس از فروش بسیار ضعیف، اعلام کرد که فعلا برنامه‌ای برای عرضه بازی‌های دیگر خود بدین شکل نخواهد داشت. اما به نظر می‌رسد که احتمالا مدیران کپکام در این باره تجدید نظر کرده‌اند.

 

دموی بازی هم اکنون عرضه شده و علاوه بر این که بازیکنان را با مکانیک‌های خود (و نمسیس خطرناک‌تر از گذشته‌اش) آشنا کرده، باعث شده تا اطلاعات دیگری هم از بازی فاش شوند. بخش چندنفره بازی هم با نام Resistance هم قرار است این هفته و در تاریخ ۸ فروردین بتای عمومی خود را برگزار کند.

رزیدنت اویل 3 در تاریخ ۱۴ فروردین برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. در صورتی که نسخه سوییچ بازی تایید شود، حتما آن را در ویجیاتو به اطلاعتان خواهیم رساند.

.کپی شد https://vgto.ir/3gz

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...