ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی جدید سازندگان سری Just Cause معرفی شد

البته که هنوز اسمی ندارد!

۰

شرکت Systemic Reaction که نام جدید استودیوی بازی سازی سازنده عنوان Generation Zero است، روی پروژه جدیدی کار می‌کند. امروز این استودیو تیزری از این بازی منتشر کرد و در کنار آن البته مشخص شد که نام کمپانی مادر و صاحب آن یعنی Avalanche، خالق سری Just Cause نیز به Avalanche Studios Group تغییر یافته است.

تیزر بازی جدید Systemic Reaction که البته هنوز نام مشخصی ندارد، همه‌چیز را مرموز جلوه می‌دهد. ویدیو با زومی آهسته روی غاری تاریک آغاز می‌شود که دور تا دور آن پوشیده از برف است، صدای شلیک گلوله هم به گوش می‌رسد. با نزدیک شدن به غار، صدای عبور هواپیمایی از بالا سر شنیده می‌شود. وارد غار می‌شویم و دیگر صدای درگیری کمتر می‌شود و در عوض اصواتی ترسناک جایگزین آن می‌شوند و صفحه کامل تاریک می‌شود. چندین بار نور شلیک گلوله دیده می‌شود که هیولاهایی ترسناک را برای لحظه‌ای کوتاه نشان می‌دهند.

تریلر بسیار ساده اما خب تاثیرگذاری است. به نظر می‌رسد که بازی در سبک اول شخص بوده و بدون شک هم المان‌های ژانر ترسناک را هم دارد. حتی محتمل به نظر می‌رسد که بازی قصد دارد جنگ با هیولاها و انسان‌ها را با هم ترکیب کند چرا که در همان اوایل تریلر صدای درگیری و شلیک گلوله زیادی شنیده می‌شود. اگر ساخته قبلی این استودیو هم یعنی بازی Generation Zero را در نظر بگیریم، بعید نیست این بازی هم مکانیزم‌های بقا هم داشته باشد اما در هر صورت باید منتظر Systemic Reaction ماند تا اطلاعات بیشتری در آینده منتشر کند.

بیشتر بخوانید:

Generation Zero در اصل توسط تیم Avalanche که در سوئد مستقر بود، ساخته شد. این تیم یکی از استودیوهای جدید Avalanche Studios Group است و به غیر از استودیو اصلی در شهر استکهلم، استودیو دیگری نیز در شهر نیویورک مشغول است. هنوز مشخص نیست که تاریخ عرضه بازی چه زمانی ممکن است باشد و حتی پلتفرم‌های آن هم مشخص نشده. آوالانچ در سال ۲۰۱۹ دو بازی عرضه کرد، Rage 2 که همکاری اید سافتور ساخته شده بود و بتسدا آن را منتشر کرد و دیگری همان Generation Zero بود.

.کپی شد https://vgto.ir/3h8

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...