ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ماتریکس 4 و The Batman هم احتمالا با تعویق در اکران روبه‌رو شوند

درحالی که جهان در قرنطینه خودخواسته فرو رفته، بسیاری از پروژه‌ها در مدیوم‌های مختلف به خاطر نگرانی‌ها راجع به کرونا ویروس به حالت تعلیق درآمده‌اند. دو فیلم ماتریکس 4 و The Batman هم از این ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۸ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۰

درحالی که جهان در قرنطینه خودخواسته فرو رفته، بسیاری از پروژه‌ها در مدیوم‌های مختلف به خاطر نگرانی‌ها راجع به کرونا ویروس به حالت تعلیق درآمده‌اند. دو فیلم ماتریکس 4 و The Batman هم از این قاعده مستثنی نیستند. همه‌گیری کرونا تا به این لحظه بسیاری از استودیوهای فیلم‌سازی را به تعطیلی و توقف روند تولید تا زمانی نامشخص واداشته و بنابراین بسیاری از فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی اکنون در برزخ به سر می‌برند.

خبرگزاری ورایتی اخیرا خبر از این داده که اکثر استودیوها با بازیگران خود تماس گرفته‌ و گفته‌اند که در زودترین حالت، روند فیلم‌برداری از اواسط ماه مه از سر گرفته می‌شود. این درحالیست که بسیاری از همان استودیوها ابتدا پیش‌بینی کرده بودند روند تولید از ابتدای ماه آپریل مجددا آغاز شود. اما حتی هدف‌گذاری ماه مه هم موقتی است و متخصصین انتظار دارند پیک همه‌گیری ویروس کرونا در ایالات متحده، طی ماه آپریل رقم بخورد.

با این تفاسیر، استودیوهای فیلم‌سازی تا پیش از دریافت چراغ سبز دولت قادر به آغاز کار نخواهند بود و تجمعات بیشتر از ۱۰ نفر هم نیازمند جواز رسمی خواهد بود. هر استودیویی هم که نیازمند فیلم‌برداری در آن سوی آب‌ها باشد با مشکلات بیشتری روبروست و در حال حاضر انتقال عوامل تولید و کارهای لجستیک، چالشی جدی به حساب می‌آيد.

در این میان بازیگران باید برنامه کاری خود را تغییر دهند و پروژه‌های مختلف با به حالت تعلیق درمی‌آیند یا به زمانی دیگر موکول می‌شوند. بنابراین اکنون به نظر می‌رسد حتی تاریخ اکران فیلم‌های The Matrix 4 و The Batman که کار تولیدشان تا پیش از همه‌گیری ویروس کرونا به شکل مطلوبی پیش رفته بود هم به تعویف بیفتد. البته تحلیلگران عقیده دارند که بسته به سرعت عوامل تولید در برهه پست پروداکشن (که احتمالا بخش اعظمی از آن به صورت دورکاری پیش برود) این فیلم‌ها در تئوری قادر به رسیدن به زمان مقرر برای اکران خواهند بود.

در هر صورت باید افزود که سینماهای سراسر جهان اکنون تعطیل شده‌اند و به تبع همین موضوع اکران فیلم‌هایی نظیر No Time To Die ،A Quiet Place 2 و F9 همگی بعد نمایشی کوتاه در سینماها به تعویق افتاد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی