ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سونی هم بیانیه‌ای در مورد تاثیر کرونا روی بازی‌های پلی استیشن منتشر کرد

بعد از آنکه کمپانی مایکروسافت از تاثیر احتمالی شیوع ویروس کرونا روی ساخت بازی‌های ایکس باکس صحبت کرد و از پیشروی طبق برنامه‌های قبلی سخت گفت، نوبت به سونی رسیده تا طی بیانیه‌ای مختصر به ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۹ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۰

بعد از آنکه کمپانی مایکروسافت از تاثیر احتمالی شیوع ویروس کرونا روی ساخت بازی‌های ایکس باکس صحبت کرد و از پیشروی طبق برنامه‌های قبلی سخت گفت، نوبت به سونی رسیده تا طی بیانیه‌ای مختصر به همین موضوع و تمام بازی‌های انحصاری پلی استیشن از جمله نسل نهم، و حتی بازی‌هایی که توسط استودیوهای خارجی ساخته می‌شوند صحبت کند.

بازی‌های ویدیویی و بخش سرویس‌های تحت شبکه یکی از اساسی‌ترین و کلیدی‌ترین قسمت‌های سازمان سونی به شمار می‌آید، و ما اهمیت بسیار زیادی برای آن قایل هستیم. به همین ترتیب سونی انتظار ندارد هیچ بازی فعلی که در دست توسعه قرار دارد، تاخیر بخورد.

در ادامه همین بیانیه، از آنجایی که سونی انتظار هیچ تاخیری را عملکرد بخش بازی‌های ویدیویی و سرویس‌های تحت شبکه ندارد، پیش‌بینی می‌شود ویروس کرونا ضرر و زیان خاصی در سال جاری مالی به آنها تحمیل نکند. البته این موضوع به استثنای مواردی حاشیه‌ای مانند کاهش سرعت دانلود شبکه پلی استیشن در منطقه‌های اروپا و آمریکا است.

در هر صورت سونی تاکید دارد به صورت شبانه‌روزی وضعیت پاندمی فعلی جهان را تحت نظارت داشته و شرایط را برای برنامه‌های تولیدی بازی‌هایش -از جمله آنهایی که در استودیوهای این شرکت ساخته می‌شوند و حتی دیگر عناوینی که در شرکت‌های خارجی در دست توسعه قرار دارند- ارزیابی خواهد کرد.

این بیانیه هیچ صحبتی از کنسول پلی استیشن 5 و احتمال تعویق عرضه آن پیرو شیوع ویروس کووید-19 ندارد؛ به همین ترتیب می‌توانیم امیدوار باشیم نسل بعد بدون تاخیر و پاییز سال جاری از راه برسد.

گفتنی است مهندس کمپانی اینتل سخت‌افزار پلی استیشن 5 را «بسیار هوشمندانه» می‌داند، از طرفی DFC Intelligence نیز مدعی شده این کنسول بیشتر از سری ایکس خواهد فروخت. منتظر رقابتی سخت در نسل آینده باشید. نظر شما در این رابطه چیست؟ دیدگاه‌های خود را با ویجیاتو در میان بگذارید.


تماشا کنید: در مراسم معرفی سخت‌افزار پلی استیشن 5 چه گذشت؟

تماشا باکیفیت بالا در یوتیوب

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Siren
    Siren | ۹ فروردین ۱۳۹۹

    از کرونا جون سالم به در ببرم و قرار باشه نسل بعد کنسولی بگیرم،ps5 خواهد بود?⁦⁦⁦⁦♨️⁩⁦

مطالب پیشنهادی