ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آپدیت کانتر استرایک
اخبار و مقالات

آپدیت جدید کانتر استرایک با عنوان Prisma 2 Case منتشر شد

دیگر وقت آن رسیده تا با عملیات Shattered Web خداحافظی کرده و با آپدیت کانتر استرایک خود به Prisma 2 Case از ویژگی‌های جدید آن لذت ببریم. صفحه توییتر کانتر استرایک در توییتی اعلام کرد: ...

مهدی عین‌الله‌زاده
نوشته شده توسط مهدی عین‌الله‌زاده | ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۰

دیگر وقت آن رسیده تا با عملیات Shattered Web خداحافظی کرده و با آپدیت کانتر استرایک خود به Prisma 2 Case از ویژگی‌های جدید آن لذت ببریم. صفحه توییتر کانتر استرایک در توییتی اعلام کرد:

امروز ما با عملیات Shattered Web خداحافظی کرده و آپدیت جدید بازی یعنی Prisma 2 Case را با نقشه‌های جدید وارد بازی می‌کنیم. دو نقشه Anubis و Chlorine جایگزین Breach و Studio خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر از نوت‌های این آپدیت به این لینک مراجعه فرمایید.

با انتشار این آپدیت دیگر نقشه‌های استودیو و بریچ در بازی نیستند و بجای آنها دو نقشه جدید آنوبیس و کلورین در بازی وجود دارند. این دو نقشه در مدهای Casual ،Deathmatch و Scrimmage خواهند بود و فعلا وارد مد Competitive نشده‌اند. آنوبیس در معبد قدیمی‌ای در مصر واقع شده و تم و تن رنگ این نقشه مشابه میراژ است.

ممکن است فکر کنید این نقشه همان معبد آنوبیس در اورواچ است اما باید گفت این فقط تشابه اسمی است و آنوبیس کانتر استرایک تفاوت زیادی دارد.

آپدیت کانتر استرایک

کلورین اما حال و هوای امروزی‌تری داشته و در سافاری پارکی متروکه واقع شده است. بازی‌های این نقشه در غروب خورشید انجام می‌شود. نکته قابل توجه در مورد این نقشه این است که مسیر منتهی به A در هر دو تیم، از یک آبراهه مشترک می‌گذرد که می‌شود گفت تغییر نوآورانه‌ای در بازی محسوب می‌شود. کلورین فضاهای باز بیشتری نسبت به آنوبیس داشته و قابلیت فراوانی برای گان‌فایت‌های از راه دور دارد.

علاوه بر این، «بازیکنان در صورت اتمام ماموریت‌ها، نوشته‌های یادبود روی سکه‌هایشان در یافت می‌کنند. روی این سکه‌ها تعداد ماموریت‌های انجام شده و ستاره‌های دریافت شده هم نوشته می‌شود.

در کنار اینها و تغییرات استاتیک و بجای بازی، Prisma 2 Case جدید با اسکین‌ها و چاقوهای منحصربفردی راهی کانتر استرایک شده است. در Prisma 2 Case حدود ۱۷ اسکین جدید اسلحه وجود خواهد داشت. اسکین‌های کروما را هم می‌توانید برای چاقوهای هورایزن خود بخرید.

از ویژگی‌های تجملاتی Prisma 2 Case که بگذریم، به بهبود ویژگی‌های اجرایی و باگ‌فیکس‌های این آپدیت می‌رسیم. ویژگی‌هایی که گفته می‌شود زیر سایه موتور قدرتمند سورس ۲ ایجاد شده و بازی را به بالاترین حد رضایت‌بخشی از سوی کاربران می‌رساند.


بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: اختصاصی ویجیاتو: معرفی برترین بازی‌های جایگزین کانتر استرایک برای موبایل

 

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چطور از بازی کسب درآمد کنیم؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی