ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تاریخ شروع فصل سوم Call of Duty Modern Warfare مشخص شد

همراه با جوایز تازه

۲

فصل سوم بازی Call of Duty Modern Warfare که البته الان با Warzone هم اشتراک دارد، همین هفته آغاز می‌شود. برای اولین بار اطلاعاتی از سوی اکتیویژن زودتر از آنکه لو برود، توسط صفحه توییتر خودشان منتشر شده و حالا می‌دانیم که فصل سوم در تاریخ ۸ آپریل، معادل با چهارشنبه همین هفته ۲۰ فروردین شروع خواهد شد.

یک فصل جدید یعنی موجی تازه از بتل پس با جوایزی تازه؛ اواسط فصل دوم اکتیویژن بتل رویال Warzone را راه‌اندازی کرد که عینا از همان مجموعه بتل پس استفاده می‌کرد، و این روند در فصل سوم نیز ادامه خواهد داشت، تنها با این تفاوت که این بار کاربران نسخه رایگان وارزون، تمام فصل را برای پیشرفت در بتل فصل فرصت خواهند داشت. در همین حین تمام کاربران مدرن وارفر و وارزون می‌توانند از مزیت امتیاز و جوایز دوبرابر (Double XP) نیز بهره ببرند.

عکس تبلیغاتی فصل سوم در عین اشاره به نام هر دو بازی Modern Warfare و Warzone، سه کاراکتر را روی جلد اصلی به تصویر کشیده که یکی از آنها Alex از خط داستانی مدرن وارفر است که این بار یکی از پاهایش مصنوعی شده. در پس‌زمینه تصویر Ghost هم دیده می‌شود که در جریان فصل دوم به عنوان یک کاراکتر قابل آزادسازی از طریق بتل پس به بازی اضافه شد و همچنین یکی از ارکان مهم در شروع وارزون به شمار می‌آمد.

گفتنی است این روزها اکتیویژن حسابی سرش شلوغ است؛ از معرفی نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 2 گرفته تا پشتیبانی مستمر از Warzone. ضمن اینکه شنیده شده حتی Modern Warfare 3 هم در دست بازسازی است و شاید در آینده معرفی شود. در سوی دیگر نیز گفته می‌شود احتمالا نسخه سال آینده، ریبوت سری Black Ops خواهد بود.


تماشا کنید: ویجیاتو – کال آف دیوتی موبایل، پابجی و پشت صحنه بتل رویال‌های چینی

لینک تماشا باکیفیت بالا در یوتوب

.کپی شد https://vgto.ir/3m4

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
ابولفضل نوریMahdi آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
ابولفضل نوری
مهمان
ابولفضل نوری

یعنی قسمت داستانی تغییری داشته؟؟

Mahdi
مهمان
Mahdi

و اینکه چهار نفری که روی زمین هستند یا اون چهار نفری که در پس زمینه با هم دارن فرود میان اشاره ایه به چهارنفره شدن بخش warzone

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...