ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

توسعه‌دهندگان Rainbow Six Siege: می‌خواهیم بازیکنان از حاشیه امن خود خارج شوند

«در مسیر درستی قرار داریم»

۰

یوبیسافت همیشه مدعی است می‌خواهد تلاش کند تا تعادل را بیشتر و بیشتر در بازی Rainbow Six Siege برقرار کند؛ این موضوع معمولا با اعمال تغییراتی در توانایی‌های اپراتورهای مختلف و یا بازسازی نقشه‌ها صورت می‌گیرد، اما چنین اتفاقی به این معنا نیست که خود بازیکنان هم کاملا از قضیه راضی باشند.

تعداد زیادی از اپراتورها در آپدیت بعدی رینبو که با شماره Y5S1.2 شناخته می‌شود دستخوش تغییر خواهند شد؛ این تغییرات همین حالا در سرورهای آزمایشی اعمال شده و حسابی صدای بازیکنان را در آورده، اما توسعه‌دهندگان معتقدند این اعتراضات اتفاق خوشایندی هستند و نشان می‌دهد آنها در مسیر درستی حرکت می‌کنند.

اگر بازیکنان حرفه‌ای ما نسبت به قابلیت‌های جدید ارائه شده خوشحال نیستند، به این معنا است که ما در مسیر درستی قرار داریم.

بدون شک یکی از رویکردهای ما برای برقراری تعادل در بازی، این است که بازیکنان -حتی بازیکنان حرفه‌ای- را از حاشیه امن خودشان خارج کنیم. البته نه به این مفهوم که کاری کنیم کاربران از بازی خسته شوند، بلکه تلاش داشته باشیم بازیکنان حرفه‌ای در تمام مدت بتوانند بهترین مهارت خود را در بازی پیاده کنند، نه در یک بازه زمانی یا آپدیت خاص. ضمنا ما باید تمام جامعه بازیکنان را مد نظر داشته باشیم، چون با اینکه بسیاری از المان‌ها در بین حرفه‌ای‌ها و سایر مشترک است، برخی دیگر منحصر به فرد هستند، مثل اپراتور Goyo.

بله درست مثل اپراتور Goyo. این کاراکتر اصلا مورد توجه بازیکنان عامه قرار نگرفته و به ندرت در بازی عادی انتخاب می‌شود و حتی نرخ پیروزی و قتل‌هایش هم پایین است. اما در سوی مقابل گویو در بین بازیکنان حرفه‌ای و رقابت‌های eSport به شدت محبوب بوده و کاربرد بالا و مفیدی هم دارد.

به همین ترتیب توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند تعداد سپرهای فلزی مجهز به بمب آتشین او را از ۳ به ۲ کاهش دهند تا کمی تعادل برقرار شود. اپراتور Jager هم یکی از آن کاراکترهایی است که می‌تواند به نوبه خودش حسابی برای تیم حریف آزاردهنده باشد؛ به همین خاطر توسعه‌دهندگان تصمیم گرفته‌اند در آپدیت بعدی سرعت حرکت کردن او را از نمره ۳ به ۲ کاهش دهند، در عوض محافظ بدنش را از ۱ به ۲ ارتقا بخشند.

گفتنی است توسعه‌دهندگان یوبیسافت مدتی پیش رسما اعلام کردند Rainbow Six Siege برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر می‌شود، و همچنین مد نظر دارند تا شاید روزی این بازی را به یک عنوان رایگان تبدیل کنند. فراموش نکنیم این بازی که حدودا چهار سال پیش روانه بازار شده، چند هفته پیش از نظر تعداد بازیکنان همزمان رکوردشکنی هم کرد.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چرا پلی استیشن 5 نیامده شانس موفقیت بیشتری دارد؟

.کپی شد https://vgto.ir/3m7

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...