ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

نسخه هشتم Resident Evil ابتدا قرار بود Revelations 3 باشد

هفته گذشته اینسایدر معروف کپکام، یعنی Dusk Golem، در توییتر ادعا کرد که Resident Evil بعدی «با اختلاف متفاوت‌ترین نسخه کل سری خواهد بود». او آن موقع چیز خاص دیگری نگفت و وعده داد که ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۰

هفته گذشته اینسایدر معروف کپکام، یعنی Dusk Golem، در توییتر ادعا کرد که Resident Evil بعدی «با اختلاف متفاوت‌ترین نسخه کل سری خواهد بود». او آن موقع چیز خاص دیگری نگفت و وعده داد که پس از عرضه Resident Evil 3 بیشتر در مورد آن توضیح دهد و حالا به این وعده عمل کرد.

او در توییت‌های قبلی خود اشاره کرده بود که پروسه ساخت بازی مشابه نسخه اصلی رزیدنت اویل 3 بوده و حالا منظور خود را بیشتر توضیح داده است. طبق گفته‌های او، ماجرا از این قرار است که بازی‌ای که قرار بود نسخه هشتم فرنچایز باشد همچنان به چند سال بیشتر برای ساخت نیاز داشت. در سوی دیگر، پروژه‌ای که قرار بود Resident Evil: Revelations 3 باشد تقریبا به انتهای ساخت خود رسیده بود و تمام تسترهای بازی هم به شدت از آن راضی بودند.

کپکام نمی‌خواست که فاصله زیادی بین نسخه هفتم و هشتم سری ایجاد شود. از همین رو، آن‌ها رزیدنت اویل 8 اولیه را فعلا کنار گذاشته‌اند و به جای آن، به سازندگان Rev 3 یک سال بیشتر فرصت دادند تا تغییرات لازم برای تبدیل کردن بازی به یک نسخه اصلی را اعمال کنند. به طور خلاصه، رزیدنت اویل بعدی همان نسخه هشتم خواهد بود، اما نه نسخه هشتمی که از ابتدا برنامه‌ریزی شده بود.

داسک‌گولم نوشته که اطلاعاتی که درباره ایتن، روستای برفی و گرگ‌نماها منتشر شده بودند ۱۰۰٪ درست بودند، اما دیگر قدیمی شده‌اند؛ چرا که تغییرات بزرگی در بازی اعمال شده تا بیشتر شبیه یک عنوان اصلی به نظر برسد. اما با این حال بازی بسیاری از المان‌های قدیمی خود را نگه داشته است.

رزیدنت اویل 8 همچون نسخه هفتم از زاویه دید اول شخص دنبال خواهد شد که همچنان تعدادی از طرفداران نتوانسته‌اند با آن کنار بیایند. از نظر المان‌های داستانی هم بازی حال و هوایی کاملا متفاوت با قبل خواهد داشت. داسک‌گولم به طور مشخص از توهمات، فرقه‌گرایی و دانش پنهان، دیوانگی و اعتماد نداشتن به دیگران از درون‌مایه‌های اصلی داستان نام برده است. از این گفته‌ها می‌توان برداشت کرد که بازی حال و هوایی شدیدا لاوکرفتی خواهد داشت.

او نوشته که بازی سال ۲۰۲۱ برای نسل هشتم و نسل نهم کنسول‌ها عرضه خواهد شد و کپکام ابتدا برنامه داشت از آن در E3 امسال رونمایی کند. با وجود کنسلی این نمایشگاه، داسک‌گولم اعتقاد دارد که کپکام طی چند ماه آینده معرفی بازی را انجام خواهد داد. اما او حرف عجیبی هم زده؛ او می‌گوید در ادامه ماه جاری باز هم جزئیات بیشتری از این عنوان منتشر خواهد شد، اما نه از طرف او و نه به طور رسمی از کپکام. باید منتظر بمانیم تا بفهمیم منظور او از این گفته چه بوده است.

بازسازی رزیدنت اویل 3 چند روزیست که عرضه شده و میانگین امتیازات آن خبر از یک عنوان خوب می‌دهند، اما نه در حد نسخه دوم. کوتاهی بازی و نحوه حضور نمسیس باعث شده تا همه منتقدان درباره آن یک صدا نباشند و بعضا نقدهای به مراتب منفی‌تری در مورد آن بنویسند.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – ۵ انتظاری که از بازسازی Resident Evil 3 داریم

تماشا باکیفیت بالا در یوتیوب

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • Shayan
  Shayan | ۲۵ تیر ۱۳۹۹

  به این گیم حس خوبی دارم

 • Phantasmagoria
  Phantasmagoria | ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

  توهمات، فرقه‌گرایی و دانش پنهان، دیوانگی و اعتماد نداشتن به دیگران


  واقعا جای یه همچین بازی خالیه. همین چند تا کلمه کافی بود تا براش هیجان زده بشم.

مطالب پیشنهادی