ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

10 سوال بی‌جواب که باید در فصل پنجم Money Heist پاسخ داده شوند

مساله پرفسور

۱۸۸
انارگیفت

فصل 4 سریال سرقت پول با یک علامت سوال بزرگ به پایان رسید اما در فصل 5 چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟ طرفداران فکر می‌کنند که در فصل بعدی باید یک سری سوالات مهم پاسخ داده شوند.

کسی که که طرفدار فیلم‌های اکشن است به طور یقین نمیتواند داستانی را که درمورد سرقتی از بانک روایت می‌شود را نادیده بگیرد و کمپانی نتفلیکس به طور درست و فوق‌العاده‌ای این کار را با کمک سریال لاتین زبان خود انجام داده‌است. سریال Money Heist  پر از رمز و راز و پیچیدگی‌هایی است که اصلا انتظارشان را هم نخواهید داشت. سه فصل اول هر مخاطبی را سرجایش میخکوب کرد و فصل ۴ با اضافه کردن چهره‌های جدید و موانع بیشتر، به جذابیت این سریال و دسیسه‌چینی ها اضافه کرد. این سریال تاچندی پیش پربیننده‌ترین سریال لاتین نتفلیکس بود و با پخش فصل چهارم توانست بار دیگر هواداران را به خود جذب کند.

فصل پنجم Money Heistهر فصل با یک علامت سوال بزرگ در ذهن مخاطب و سوال‌های بی‌جواب متعددی به پایان می‌رسد و فصل ۴ هم درست به همین شکل پایان یافت. اما طرفداران این سریال باید چه انتظاراتی از فصل ۵ داشته باشند؟ در ادامه ۱۰ سوال بی‌جواب در همین راستا را ذکر خواهیم کرد، سوالاتی که احتمالا شما هم پس از دیدن این ۴ فصل با آنها درگیر شده‌اید و منتظر یک پاسخ شفاف هستید.

۱۰- آیا ریو و توکیو دوباره به هم برمی‌گردند؟

اگرچه در طول 3 فصل اول، اصلی ترین رابطه عاطفی در سریال بین ریو وتوکیو بود اما در اواخر فصل 2، این دو بعد از گذراندن اوقاتشان در جزیره‌ای و بعد از انجام دادن یک بازی که منجر به دستگیر شدن ریو شد، مجبور به جدایی شدند. اما خب در نهایت ریو نجات یافت ولی این دو در آخر تصمیم گرفتند به رابطه‌شان خاتمه بدهند. اما ریو و توکیو در پایان فصل ۴ یکدیگر را به گرمی در آغوش کشیدند و این موضوع از چشم هیچ‌کس پنهان نمایند. آیا این نشان دهنده این است که در فصل ۵ رابطه‌شان را از نو آغاز خواهند کرد؟

۹- آیا بازرس آلیشیا به پروفسور می‌پیوندد؟

در پایان فصل ۴، بازرس آلیشیا مخفی‌گاه پروفسور را پیدا می‌کند. آیا او از سرخیو درخواست کمک می‌کند تا بتواند از دست پلیس ها فرار کند؟ آیا پروفسور را به قتل می‌رساند یا مثل راکل به گروه می‌پیوندد؟ به نظر می‌رسد پیوستن به گروه کاملا قابل پیش‌بینی است و این در‌حالی است که اساسا ماجراها و وقایع در سریال سرقت پول اصلا و ابدا قابل پیش‌بینی نیست و قاعدتا چیزی که انتظار داریم رخ نمی‌دهد.

فصل پنجم Money Heist

یادمان باشد آلیشیا طبق قانون تحت تعقیب است و هیچ کسی را برای پشتیبانی از او ندارد. به راحتی می‌توان حدس زد که آنها به تفاهماتی خواهند رسید اما پیوستن آلیشیا به تیم پروفسور اصلا امکان پذیر نیست، یا لااقل خیلی بعید به نظر می‌رسد.

۸- آیا دوباره نایروبی را ملاقات خواهیم کرد؟

در پایان فصل ۲، این گروه کذایی، برلین که یک عضو ارزشمند تیم بود را از دست داد. در طول فصل ۳و ۴، مخاطبان داستان برلین، برادرش پروفسور و سرنا را طی فلش‌بک ها مشاهده کردیم. آیا همین ماجرا برای نایروبی هم اتفاق خواهد افتاد؟ از ذکر این نکته هم نباید غافل شد که بازیگر نقش نایروبی، آلبا فلورس، کارش با فیلبرداری این سریال تمام شده‌است و اعلام کرده که دیگر در این سریال نقش آفرینی نخواهد کرد، هرچند می‌تواند الزاما راست نگوید!

به نظر ما اگر هم قرار باشد در این فصل فلش‌بک داشته باشیم اجازه دهید مخاطبان داستان نایروبی و پسرش را ببینند تا داستان برلین و راهبه‌های کلیسا را.

۷- آیا کسی پالرمو را به خاطر نایروبی خواهد کشت؟

پالرمو احتمالا بزرگترین اشتباه تاریخ سریال سرقت پول را مرتکب شد. به دلیل ناراحتی وی از یکسری اتفاقات، او به گاندیا کمک کرد تا بتواند فرار کند و همین کار او باعث شد تا نایروبی درد زیادی را متحمل شود و در آخر به قتل برسد. از این فاجعه‌آمیزتر نمیشد! با این اوصاف چرا پالرمو کشته نشد؟ چرا یکی از اعضای گروه دخلش را با شلیک گلوله به مغزش در نیاورد؟ طبق گفته پروفسور نقش پالرمو برای موفقیت‌آمیز بودن این پروژه حیاتی است اما نقش نایروبی هم اگر از او مهم‌تر نباشد، کم اهمیت هم نبود.

فصل پنجم Money Heist

جدا از دستورات پروفسور، گذشتن از خون نایروبی توسط اعضای این گروه که در ابتدا کنار او حضور داشتند کمی عجیب و غیرمنطقی بود.

۶- چرا اعضای تیم با همان هلیکوپتر تصمیم به فرار نگرفتند؟

این تیم نقشه فرار فوق‌العاده‌ای داشتند اما شاید خیلی زود و در زمان نامناسبی آن را عملی کردند. با مرگ نایروبی و داشتن گاندیا به عنوان گروگان، پروفسور یک هلیکوپتر ارتشی برای فریب پلیس‌ها داشت. اما اگر خوب فکر کنیم این سوال پیش می‌آید که چرا این نقشه زمانی که گروه آماده نبود اجرا شد؟ از این تیم بعید است، نه؟

همه می‌دانیم که این‌ نوع رفتار به اصطلاح رکب زدن به پلیس‌ها برای وارد کردن راکل به بانک رخ داد اما این نقشه  می‌توانست برای خارج کردن همه و حمل طلاها عالی باشد. آیا دستشان خیلی زود رو شد؟

۵- آیا پروفسور واقعا عاشق راکل است؟

آیا همه این اتفاقات نقشه پروفسور است؟ او باهوش، حسابگر، انتقام‌جو و پر از حیله و فریب است. در طول فصل ۳، او بارها این موضوع را که از راکل جهت رسیدن به خواسته‌هایش استفاده می‌کند را انکار کرده‌است. از نظر راکل او مرد رویاهایش و عشق حقیقی را پیدا کرده اما گاهی پروفسور مانند دیوانه‌ای عمل می‌کند که حاضر است هرکاری را برای رسیدن به خواسته‌هایش انجام دهد.

او بعد از انجام کار اشتباه و گفتن حرفی که نباید زده شود عذرخواهی می‌کند اما دوباره آن را تکرار می‌کند. آیا باید اینگونه فکر کنیم که پرفسور قصه ما واقعا عاشق راکل است؟

۴- نفر بعدی که کشته خواهد شد کیست؟

در تمام فصل‌های این سریال قتلی صورت گرفته‌است. از دست دادن اعضای تیم چیزی دور از ذهن نیست و بعد از مرگ نایروبی دیگر کسی در امان نیست. گیم آو ترونز دزد و پلیسی دقیقا همینجاست و هر لحظه امکان وقوع یک قتل در کمین شخصیت‌های دوست داشتنی سریال سرقت پول قرار دارد. با این اوصاف این پرسش که نفر بعدی که دار فانی را وداع خواهد گفت کیست؟ یک پرسش طبیعی و منطقی به نظر می‌رسد. آلیشیا مغز پروفسور را با تفنگ نشانه گرفته، توکیو از کنترل خارج شده، به ریو حمله عصبی دست داده و همه فقط به دنبال انتقام هستند، همه این‌ها پتانسیل کشته‌شدن را دارند.

فصل پنجم Money Heist

از دست دادن برلین، مسکو و نایروبی تراژدی فراموش‌نشدنی بودند اما طرفداران این سریال احتمالا شاهد قتلی ناگوارتر در فصل پنجم خواهند بود. شخصیت دنور التیام‌بخش گروه است و پروفسور با مرگ راکل به مرز جنون می‌رسد و سرونوشت سرنا، هلسینکی، و بوگاتو نامعلوم است. با این وجود تنها با شیر یا خط انداختن می‌توانیم قربانی بعدی را حدس بزنیم.

۳- آیا دنور و مونیکا مشکلاتشان را حل می‌کنند؟

متحد شدن این دو نفر یکی از اتفاقات عجیب و غیرقابل پیش‌بینی سریال بود. دنور در حال سرقت از بانک بود که مونیکا یک دل نه صد دل عاشق او شد و ورق در بازی برگشت. او در گذشته با مردی متاهل در ارتباط بوده و شاید همین سندروم قهرمان خانواده پسند او باعث شده تا کارش به این‌جا کشیده شود. رابطه او با دنور در ابتدا عالی به نظر می‌رسید اما با گذشت زمان این احساس از بین رفت.

رابطه آن دو در ابتدای فصل ۳ بسیار خوب بود اما با شروع سرقت، تنشی نیز میان این دو کفتر عاششق آغاز شد. دنور از ابتدا دلش نمی‌خواست مونیکا درگیر این سرقت شود اما خود او برای انجام این کار مصمم بود. با این حال در فصل ۵ چه اتفاقاتی بین آن دو رخ خواهد داد و رابطه کذایی‌شان به کجا خواهد رسید؟ این پرسشی است که بی‌شک پاسخ آن را در فصل بعد دریافت خواهیم کرد.

۲- آیا آنخل وارد جبهه مخالف می‌شود؟

آنخل چه کاری انجام خواهد داد؟ او می‌داند که دولت فاسد است. آیا تصمیم می‌گیرد به دوستش راکل کمک کند؟ صحبت های او و راکل در ابتدای فصل ۳ نشان داد که رابطه آن‌ها هنوز هم خوب است و می‌توان به این مساله بازگشت به پیش راکل امید داشت. همچنین نباید فراموش کنیم بعد از مرگ نایروبی و مراسم سوگواری که برای او گرفته شد، این آنخل بود که به راکل در مقابل همه افسران پلیس دیگر تسلیت گفت.

فصل پنجم Money Heistپیوستن آنخل به جبهه مخالف مسئله بزرگیست چراکه تماشای آنخل طی تعقیب دوست سابق خود با مرد جدیدش سرگرم کننده است و چرا باید این سرگرمی را در چنین سریالی که سرشار از سرگرمی و هیجان است، از مخاطب گرفت؟

و سوال آخر: چرا آرتورو رومان هنوز زنده است؟

حضور آرتورو در فصل ۱ و ۲ ضروری بود اما چرا او در فصل ۳ و ۴ دوباره وارد این ماجرا شد؟ گذراندن اوقاتش کنار مونیکا می‌تواند می‌تواند صحنه را برای درگیری دنور با او را فراهم سازد اما ۲ سال خبر نداشتن از پسرش به اندازه کافی عدالت را بین آن دو برقرار کرده است.

فصل پنجم Money Heist

او در فصل ۴ طی اقدامی ناباورانه به گروگان دیگری قرص داد و از او سوء استفاده کرد. مخاطبان حتی تصورش را هم نمی‌کردند که او با روحیه‌ای که دارد بتواند دست به چنین کار غیرعقلانی بزند. ادر واقع اکثریت فکر می‌کردند گر قرار بود کسی کشته شود، آن شخص آرتورو رومان بود و باید سزای کار غیرانسانی خود را می‌دید، هرچند ماجرا با این کار آرتورو کاملا عوض شد و سریال رودست بزرگ دیگری به مخاطبان خود زد، پس قاعدتا باید بیشتر درباره آرتورو و چرایی حضورش در این جمع، در فصول بعدی سریال بدانیم.

منبع: اسکرین رنت

.کپی شد https://vgto.ir/3sx

188
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
71 نظرات
117 پاسخ ها
3 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
116 نویسندگان دیدگاه
MohammaDnllllllمیلادerfanMahi آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Mohamma
مهمان
Mohamma

نظر من اینکه پروفسور کشته میشه و پروفسور جدیدی وارو کار میشه

Dnllllll
مهمان
Dnllllll

یکی از بهترین سریالایی که دیدم. کاش دنور. پرفسور و توکیو. زنده بمونن

میلاد
مهمان
میلاد

واقعا فیلمش عالیه و نسبت به فیلما و سریالای ایرانی بی اندازه مخاطبو میخکوب میکنه.بزرگترین اتفاق تلخ این سریال کشته شدن برلین و نایروبی یود که موقع کشته شدن برلین اهنگ بلا چاو رو پخش کردن واقعا اشکام داشت میریخت .من حتی اهنگاشو دانلود کردم تو ماشین گوش میدم.شاید اگ این سریال ی درصدم مشابهش تو ایران ساخته میشد بخاطر ی سری سیاستا اجازه پخش پیدا نمیکرد.

Mahi
مهمان
Mahi

واییی خیلی خوبه فیلمش.من کلا حالم از فیلمای پلیسی بهم میخورد ولی اینو ۴ روز هر ۴ تا فصلشو دیدم واااقعا عالیهههه اصن گریم گرفت نایروبیو جلو پسرش اونجوری تیر زدن و بعدشم ک اون مرتیکه زد کشتش…..کاش له شه ،هیچی ازش نمونه توکیو ام خیلی خوبه بنظرم یکم تکراری میشه دوباره یه بازرس دیگه بیاد تو گروه اینا،منطق میگه بخاطر شرایطش میاد ولی خب میشه عین راکل فقط با دلایل دیگه برلینم ک اگه زنده باشه عاااالی میشه بنظرم یکی از هیجانام این میشه ک بالاخره یه جایی خود پروفسور میمیره.هرچند دوست ندارم ولی به هر حال اون گروهو… ادامه مطلب »

کیا
مهمان
کیا

امکان نداره پروفسور بمیره که
این گروه بیشتر از صد بار در معرض نابودی قرار گرفته و فقط تدابیر پروفسور بوده که اوضاع رو درست کرده.
امنیت پروفسور همیشه مهم ترین اولویت گروه بوده و گروه بدون اون معنایی نداره
جدا از اینا جذابیت فیلم کاملا به پروفسور بستست شما میگی شخصیت های اصلی که از اول داستان بودن نباید بمیرن چون جذابیت فیلم کم میشه ، پروفسور که از همه اونا اصلی تره و اگه بمیره جذابیت فیلم به صفر میرسه!!!!!

Mahi
مهمان
Mahi

ولی خیلی جاها شده ک اشتباهاتیم کرده و گروه یه جوری از پس خودش بر اومده
از یه طرف یه جایی هم فیلم باید تموم شه

کیا
مهمان
کیا

داشته باشیم ادم های لایق زنده بمونن و فقط ادما مستحق مرگ بمیرن
نظر شما چیه دوستان؟ شمام عاشق برلین هستید؟

کیا
مهمان
کیا

خب سلام دوستان ببینید من عاشق شخصیت برلین بودم بعد از اینکه تو فصل دو مرد فصل سه و چهار رو فقط به این امید نگاه کردم که شاید معجزه ای بشه برلین زنده بشه ولی الان به نظرم احتمالش خیلی کمه که برلین زنده باشه.نایروبی هم شخصیت جالبی داشت واقعا حیف شد مرد مسکو و اسلو هم خیلی بیشتر از ریو یا توکیو مخصوصا توکیو لایق زندگی کردن بودند خب دوستان بیاید اشتباهات توکیو رو لیست بندی کنیم:۱در پایان اولین قسمت توکیو اولین و مهترین خط قرمز پروفسور رو زیر پا گذاشت و چون پلیسا به ریو شلیک کردن… ادامه مطلب »

یه کاربری دیگه
مهمان
یه کاربری دیگه

خب اسکل جان توکیو که تو اون اتاق زندانی بود از کجا میدونست پروفسور دستور داده نکشیدش؟

Mahi
مهمان
Mahi

توکیو خدایی دیگه از اسلو بهتر بود:/

مهدی
مهمان
مهدی

خارج از این فیلم با نگاه به اخبار واقعی این چند سال دنیا بیشتر به نظر میاد اکثر مردم دنیا مقابل دولت ها یا حکومت هاشون قرار گرفتن و با کمک گرفتن از تکنولوژی و همدلی دارن عدالت واقعی رو طلب میکنن و در این راه خیلی از دولت ها هم عقب نشینی کردند ، نمونه های بارزش عراق ، آمریکا ، فرانسه ، هنگ کنگ ، لبنان و غیره بعضی ها راه های کوچک رفتند با نتایج کوچک بعضی ها راه های بزرگ با نتایج بزرگ این فیلم بنظر من با ایدئولوژی اولیه که برای توجیه سرقت مطرح میکنه… ادامه مطلب »

hadi
مهمان
hadi

اولا دوستان برلین محاله زنده باشه و فقط خاطراتش هست…دوما خب معلومه با هلیکوپتر فرار نکردن..خب ۹۰ تن طلا رو از طبقه -۲۰ تا بالا چجوری بیارن..بعد من فک کنم یا مونیکا یا ارتور،دنور رو بکشن…فقط امیدوارم شخصیت ها زنده بمونن

نوید
مهمان
نوید

خدایا چقدر این سریال چرته

ayla
مهمان
ayla

خیلی دوس دارم بدونم شماهایی که این فیلمو دوست ندارین واسه چی تو سایت فصل پنجش رو سرچ میکنید؟

میلاد
مهمان
میلاد

دقیقا اینا اصلا نمیفهمن فیلم چیه

Ali007
مهمان
Ali007

اقا برلین زندس مطمئن باشید😐😐

Bardia
مهمان
Bardia

خیلی جاهای او رفته ک الیسیا میاد تو تیم پروفسور و اسمش هم پاریسه و ارتورو هم دنور رو میشه😭⁦☹️⁩

yousef
مهمان
yousef

به نظر من الیشیا با مصاحبه ای که تو اخبار کرد و همه چیو لو داد دیگه میدونه بخشش و عفو وجود نداره پس بهتره با پروفسور بریزه رو هم تا خودشو نجات بده . این دوتا بخورن بهم پلیس اسپانیا رو هواس .

ریحانه
مهمان
ریحانه

بنظر من کلید فصل بعدی توی دست مثلث پالرمو-برلین-آلیسیاست.
منظورم از برلین حالا یا خودش یا زن سابقش به یه نحویه.

Ben
مهمان
Ben

به نظر من آلیشیا همون زن برلین بود که ناگهان هیچ خبری از او نشد با اینکه نقشه را می دانست و خود او به راکل گفت که شوهرش به خاطر سرطان فوت کرده که ممکنه برلین باشه و اسم شوهرش ژرمن بود که پایتخت آن برلین هست و بظر من آلیشیا به گروه پروفسور اضافه میشه و به او در این راه کمک میکنه و یه نکته اینکه هردو اونها شبیه هم هستند

Mori
مهمان
Mori

ببخشید هااا، بجا پاسخ دادن به این سوالایی که بدرد نمیخورن بگید فصل جدید کی میاد

بی نام
مهمان
بی نام

فصل یک و دو میشه گفت که خیلی خوب بود ولی فصل سه چهار اونطور که باید خوب عمل نکردن امیدوارم تو فصل پنج این کاستی ها جبران بشه نایروبی و برلین و مسکو واقعا از بهترین شخصیت های خانه کاغذی بودن و از به درد بخور ترین هاشون اگه بجای اینا توکیو و ریو میمردن خیلی بهتر میشد،دوتا از بدرد نخورترین ها که بنظرم اوسلو از اینا به نقشه پایبند تر بود و لایق تر بود به زندگی. اگه الیشا به گروه بپیونده یعنی یه نفر که مثل پروفسور فکر میکنه به گروه میاد و گروه بطور وحشتناکی قوی… ادامه مطلب »

محمد
مهمان
محمد

موافقم در مورد ریو و توکیو.مخصوصا ریو.خیییلی رو مخه.اصلا رفتار بچه گونه داره. کار مثبتی ک نداره هیچ همشم داره گند میزنه.توکیو ازون بدتر.ولی آلیشیا بازیش خیلی تصنعیه.خوشم نیومد

Miladata
مهمان
Miladata

جدا از همه این نظرات دوستان
من فقط میخوام بدونم فصل ۵ کی میاد آخه؟!
☹☹☹☹☹☹☹☹
جرررررررررر خوردم از صبر کردن

بی نام
مهمان
بی نام

April 2021

Sanaz.onikashvili
مهمان
Sanaz.onikashvili

April 2021

علی
مهمان
علی

نایروبی حیف شد به نظرم بعد پروفسور بهترین کاراکتر بود

matin
مهمان
matin

احتمالا هنوز عاشق برلین نشده بودی… :/

یوسف
مهمان
یوسف

دقیقا

Ali007
مهمان
Ali007

برلین!!!

Faeze
مهمان
Faeze

فوق العاده ترین سریالیه ک تاحالا دیدم و دوست دارم خیلی سریع فصل جدیدشو ببینم 😍

sj ghavam
مهمان
sj ghavam

با احترام به سئوالات بالا …دركل سريال بصورت زنجيره و كاملا حرفه ايي دنبال شده و جذابيت در تمام قسمت ها ديده ميشود بخصوص هيجان در فصل چهارم در حد عالي وجد دارد و بنده بسيار از تماشاي آن لذت بردم

سعید
مهمان
سعید

اینکه وقتی طرف نایروبی رو کشت این همه آآآآدم با اسلحه های انچنانی نتونستن درجا بزننش خیلی ضایع بود. بهتر بود میگفت اگه منو بزنید نمیتونید توکیو رو پیدا کنید

Sanaz.onikashvili
مهمان
Sanaz.onikashvili

خوشبختانه نگفت و همچین چیزی نشد که تو میخوای نه اون تفنگدارا بچه ۴ساله هستن که نفهمن واسه چی نمیتونن بزننش نه ما جقله بچه ایم که نفهمیم چرا اونا اینکارو نکردن اولا که بخاطر اینکه آدم کش نبودن نکشتنش چون وجهه ی خوبی نداشت و دوم اینکه دستور پروفسور بود سوم اینکه دلیلش پیدا کردن توکیو نبود اونا جای توکیورو میدونستن فقط محض اطلاعت نباید کشته میشد چون اونا نمیخواستن کسیو بکشن اگه فیلمو با عشق نگاه کنی و کمتر زر بزنی میفهمی چرا و چجوری و کجاها ازش استفاده کردن

بهار
مهمان
بهار

ایولاااا

...
مهمان
...

پروفسور گفته بود نباید بمیره

سعید
مهمان
سعید

خب خیلی الکی بود که وقتی آرتوریتو اومد خودشو انداخت داخل مث بقیه باهاش رفتار کردن. کمترین کاری که هرکسی در این موقعیت انجام میده اینه که دهن طرفو میبندن و جدا از بقیه نگهش میدارن.چون قبلا تجربشو داشتن که چقدر طرف میتونه زر زر کنه و همه چیو به هم بریزه. بعضی چیزا تو این سریال خیلی تابلوئه مه فقط واسه کش دادنه و هیچ مخاطب عاقلی نمیپسنده.

ayla
مهمان
ayla

و میتونم بگم کاراکتر های فیلم هم از نظر من خیلی خوبن و باعث شدن فیلم جذاب تر بشه
جدیت توکیو..باهوشی پروفسور..
خنده های دنور هم که دیگه میشه گفت از شیرینی های سریال به حساب میاد…

ayla
مهمان
ayla

به نظرم یکی از جذاب ترین فیلم مربوط به سرقت هست
من که از فیلم های پلیسی و سرقت و اینجورچیزا خوشم نمیومد ولی این فیلمه عاشقم کرد
توکیو عشقه واقعااا

یه کاربری دیگه
مهمان
یه کاربری دیگه

فازت چی بود گفتی فیلم؟

erfan
مهمان
erfan

اوه اوه اوه مهمان غلط املایی گیر هم داریم!!سینمایی که نگفته گفته فیلم!!
احتمالا دبیر ادبیاتی چیزی باشینن شما!خخخخخخخخخخخخ

erfan
مهمان
erfan

بعدم شما محتوای اصلی نظراتو ول کردی چسبیدی به اینکه غلط املایی دارن ایشون؟

mohammad
مهمان
mohammad

اولین سریالی بود که دوبله فارسی نگاه کردم چون زبان اصلیش اسپانیایی بود و به نظرم دوبلش جذابتره در کل سریال بدی نیست و اینم باید مدیون نتفلیکس باشیم که به سریال رنگو بوی آمریکایی داده و جذابش کرده

amixx
مهمان
amixx

به نظر من بهترین فیلم در ژانر سرقت هست و واقا هوش و زکاوت فیلمنامه نویس و کارگردان رو میرسونه و یکی از دلخراشترین صحنه ها بعد مرگ نایروبی مرگ مسکو بود که خیلی بد کشته شد و واقا برای منم سوال ایجاد شد که ارتور رومن رو با تون همه دردسری که توی سرقت قبلی ایجاد کرده بود چرا ننداختنش بیرون ؟؟! زنده شدن برلین هم خیلی غیر منطقی میاد چون خیلی تیر خورد ولی باز هیچی معلوم نیست . الیشیا هم فکر نمیکنم بتونه کاری انجام بده (شاید افراد پورفسور سر برسن مثل فصل ۲ و دوباره پرفسور… ادامه مطلب »

ایلیا
مهمان
ایلیا

میدونستی همه چیو موقع ضبط فیلم نوشتن و از قبل چیزی نداشتن؟!

Sanaz.onikashvili
مهمان
Sanaz.onikashvili

واقعا؟یعنی همه ی فیلمنامه ری اکشن و فل بداهه بوده؟میشه منبعش رو بگی؟خیلی دوست دارم راجع به فیلم بیشتر بدونم خیلی سرچ زدم ولی اینکه گفتی رو اصلا ندیدم ممنون میشم اگه راهنماییم کنی

Taran
مهمان
Taran

برلین کجا زنده شد،کل فیلم داره خاطرات قبلو نشون میده بابا

amixx
مهمان
amixx

منظورم اینه اگه زنده بشه .

بی نام
مهمان
بی نام

درود دوست عزیز
برلین زنده نشده که،فلاش بک زندن به موقعی که برلین نقشه دزدی از بانک اسپانیا رو طراحی کرده بود.حضورش هم خوب بود و بنظرم بخاطر نقشه دزدی از بانک اسپانیا حضورش مهم بود که نویسنده آورده تو سریال.یه فلاش بک به گذشته بود،برلین واقعا مُرده

میلاد
مهمان
میلاد

برلین در فصل ۳ و ۴ فلش بک به‌گذشتس

Matin
مهمان
Matin

مرگ نایروبی تقصیر ریو پالرمو بود

komeil
مهمان
komeil

به پالرمو حق میدم ولی ریو خیلی گیج بازی دراورد باید یه تیر میزد تو پاش

...
مهمان
...

پالمر گروهو نابود کرد جون هلسینکی رو هم بخطر انداخت اعضای گروه سخت نایروبی رو نجات دادن ولی باز بی نتیجه بود ولی من فک میکنم به گروه برگرده چون پروفسور سعی میکنه همه گروه با هم باشن در ضمن گفته بود که برای فرار به پالمر هم نیاز دارن

baran zynly
مهمان
baran zynly

به نظر من پرفسور به تمام گروه خیانت میکنه

...
مهمان
...

عمرا

EbiRad
مهمان
EbiRad

امیدوارم سریال به سندرم game of throne که باعث میشه کارگردان همه قهرمان هاشو بکشه دچار نشه

d.Behrad
مهمان
d.Behrad

دقت کردید توکیو چقدر شبیه ماتیلدا تو لئونه،حتی رفتارا غیر منتظره اش هم شبیه ماتیلدا است

محدثه
مهمان
محدثه

بابا این چه سریالیه خدا بگم سازندشو چکار کنه معتاد این سریال شدم😂😂😂خدایی انقد خوبه که من الان فصل ۵رو ندیدم دارم دیوونه میشم و اصن میتونم بگم معتاد شدم و عاشق این سریال بینظیر هستم اولشم شوخی کردم هرکی این سریال رو ببینه عاشقش میشه خیلی خوفه اخه چرا😂

Sara
مهمان
Sara

وای دقیقاااا 😭😭👌🏻
منم هر فصل سریالو تقریبا تو یک روز میدیدم و واقعا معتادش شده بودم😂انتظار داشتم این سرقت آخری هم مثل قبلی تو ی دوفصل تموم شه و حالا نمیدونم تا اومدن فصل ۵ چیکا کنم خیلی خوب بود😭😭😭😭💔

ناشناس
مهمان
ناشناس

فقط نایروبی عشقه

ناشناس
مهمان
ناشناس

فقط نایروبی

ناشناس
مهمان
ناشناس

باریکلا

مهراد
مهمان
مهراد

من خیلی نایروبی رو دوست داشتم به نظرم بهترین بود اما وقتی اون کچله کشتش گریه کردم واقعا دلم براش سوخت

امیرکرمی
مهمان
امیرکرمی

مرگ نایروبی هم تقصیر توکیو بود،همیشه کارای غیر عقلانی میکنه

Dnllllll
مهمان
Dnllllll

چه ربطی ب آون داشت

امیرکرمی
مهمان
امیرکرمی

توکیو این سریالو خراب کرده نظر شما چیه؟

Sey Mohsen Fls
مهمان
Sey Mohsen Fls

توکیو یکی از بهترین رول های فیلمو داره.
اون مثله یه بمب ساعتی کار میکنه که نباید سر به سرش گذاشت.

d.Behrad
مهمان
d.Behrad

تنها دلیل اینکه سریال کسل کننده نیست توکیوئه

بی نام
مهمان
بی نام

صد درد صد موافقم
یه شخصیت چرت که اصلا حضورش معنایی نداره جز خرابکاری

...
مهمان
...

همه یه اشتباهاتی داشتن به نظر من تنها اشتباهاتش این بود که اسم پورفوسر رو تو فصل دو به راکل گفت و یه جورایی به تیم خیانت کرد اشتباه دومش هم این بود که با ریو تماس گرفت وگرنه همه لجبازی میکنن

...
مهمان
...

به نظرم توکیو رفتار های غیر منتظرش میتونه سریالو جذاب کنه اصلا یه سریال با شخصیت های متفاوته که میتونه توجه رو جلب کنه و اول شخص داستان توکیو چون اونه که داستان رو تعریف میکنه

صادق ۴محال
مهمان
صادق ۴محال

من فقط و فقط عاشق توکیوام خعلی شیطون و کیوته… فصل پنج کی میاد

Mohammads-noor
کاربر
Mohammads-noor

اون زنیکه بچش میخواد چی بشه چه مادر سنگ دلی هست بابا.
همون بازرس بارداره. 😐

moji
مهمان
moji

من که دلم می خواد یه چاقو تو اون شیکم غلمبه ش فرو کنم

معراج
مهمان
معراج

کاشکی برلین زنده باشه
پرفسور خودشو نجات میده
دنور به هیچ عنوان نمیمونه دیدین چقدر برا بچه اش بحث میکرد
اگه کسی میخاد بمیره ریو باید بمیره دردسرها به خاطر اون بود
هلینسکی هم میتونه گزینه های مردن باشه چونکه نایروبی زنده نیست میخاد چی کنه تو فیلم
دنور زکی از بهترین بازیگرای فیلمه اول ولی بهترین بازیگر فیلم با اختلاف برلینه

...
مهمان
...

توکیو بمیره فیلم تمومه چون اون اول شخص هست و داستان از زبون اونه

yaghi
مهمان
yaghi

من تاحالا از مرگ هیشکی تویه فیلم یا سریال ناراحت نشده بودم ولی مرگ نایروبی به اون شکل و وابستگی که تو اون سه فصل بهش پیدا کردیم واقعا دردناک بود من اشکم بعد از سال ها امد بیرون قلبم تیر کشید 😢

Parmida
مهمان
Parmida

وای منم همینطوررر مرگ نایروبیی واقعااااا ناراحت کننده بود😭😭😭

Mhi
مهمان
Mhi

واقعا همینطوریہ منممم. چرا آخہ😭

amixx
مهمان
amixx

مرگ مسکو هم یکی از دردناک ترین صحنه های فیلم بود که اشک همه رو در اورد

setare
مهمان
setare

من برام سواله چرا آرتورو ننداختن بیرون مثه توکیو که بستنش به تخت؟ خودشون میدونستن ارتوریتو دردسر درست میکنه.

🧨🧨dd
مهمان
🧨🧨dd

دقیقا

moji
مهمان
moji

دقیقا ! با گاندیو هم باید همینکارو می کردن

mohammad
مهمان
mohammad

چون میخوان سریال یکم ژانر طنزم توش باشه

تینژحب
مهمان
تینژحب

توکیو رو انداختن بیرون چی شد ؟؟؟؟

مهران کارگران
مهمان
مهران کارگران

حمل اون همه طلا با هلی کوپتر؟!!!

9330868110
مهمان
9330868110

آره تایم اونو دیگه نداشتن اينا رسیدن دم در پشت بوم اونا فهمیده بودن

امیرپارسا
مهمان
امیرپارسا

بعید می دونم برلین زنده باشه چون نزدیک ۳۰ تا تیر بهش خورد علاوه بر این پروفسور خودش یه نینجاست

moji
مهمان
moji

شما فصل چند رو دیدین ؟؟؟ چون برلین قطعا مرده تو فصل ۳ و ۴ همش خاطراتشو نشون می ده

S1386
مهمان
S1386

یه احتمال زیاد فصل ۵ توی آذر ماه سال ۱۴۰۰ بیاد

S1386
مهمان
S1386

به نظر‌ منوپ پروفسور زنده می مونه چون تو فصل ۲ اگه یادتون باشه بعد از اینکه الکل فهمید که نامزدش پروفسور هستش اصلا به سمت پروفسور گرفت و پروفسور اون رو خلع سلاحش کرد

مهدیار
مهمان
مهدیار

مهم ترین سوال اینکه آیا امکان داره برلین زنده باشه؟
اگه زنده باشه واقعا عالی میشه
خداکنه زنده باشه
با تشکر

...
مهمان
...

منم شخصیت برلین رو دوست دارم توی تیترا|ژ فصل سه و چهار که سرقت جدید بود فقط عکس اون تو تیتراژ بود ولی احتمالش هست به طور معجزه واری زنده مونده باشه و مخفی نگه داشته باشنش تا الان

....
مهمان
....

واییییی عاره من عاشققق برلینم❤🤩😍😍

مهدیار
مهمان
مهدیار

مهم ترین سوال اینکه آیا امکان داره برلین هنوز زنده باشه؟
اگه زنده باشه واقعا عالی میشه
خدا کنه زنده باشه
با تشکر

امیرپارسا
مهمان
امیرپارسا

سلام ببخشید سوال مهم تر این هست که اون گاندیای نامرد چی می شه این از بقیه مهم تره ؟ امیدوارم به صورت دردناکی بمیره

Amir
مهمان
Amir

آره تیکه تیکه بشه الهیییی

Mahan
مهمان
Mahan

مرگ زیاد داریم تو این سریال
مرگ های فصل پنج که دل بیننده ها رو می شکنه
دنور و هلسینکی بنظر من می میرن
و مرگ دنور احتمالا بیشتر از نایروبی ناراحتتون کنه

Mhi
مهمان
Mhi

هیچی نمیتونه ب اندازه مرگ نایروبی دل مارو به رحم بیاره😕 طفلی میگف من حاضرم تو زندان باشم تا اینک بمیرم..

Anonymous
مهمان
Anonymous

دقیقا برعکس اوسلو
میگفت حاضرم بمیرم تا اینکه برم زندان😅
به نظرم بدشانس ترین عضو گروه اسلو هست😕

hameedtalebi
کاربر
hameedtalebi

سلام من هنوز اخر های فصل اول هستم
وقتی میخواستم سریال رو دانلود کنم متوجه این شدم که فصل دوم دو حالته یه فصل ۶ قسمته و یه فصل ۹ قسمته چون ۹ قسمت زیاد تر بود اونو دانلود کردم میخوام بدون فرقی داره تو روند داستان؟

RAIL
مهمان
RAIL

نه داداش
هیچ فرقی نداره هردو یکسان هستن

Hawmed
مهمان
Hawmed

دادا خب از نماوا بگیر و اینکه نه فرقی نداره ولی برو تو نماوا اشتراک بگیر راحت میتونی ببینی همشو

Mnd
مهمان
Mnd

حامو طالبی اذرشهر ۱۹.۲.۹۷

roza
مهمان
roza

خب که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخ

Dnllllll
مهمان
Dnllllll

نه ۹ قسمتی اپیزوداش طولانی تذه

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...