ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

کارگردان جان ویک 4 از احتمال تاخیر در اکران این فیلم می‌گوید

چد استاهلسکی کارگردان فیلم مورد انتظار جان ویک 4 در گفتگویی با کولیدر اطلاعات تازه‌ای از زمان اکران و وضعیت فعلی ساخت فیلم منتشر کرده است. طبق گفته‌های او، جان ویک بعدی در حال حاضر ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۰

چد استاهلسکی کارگردان فیلم مورد انتظار جان ویک 4 در گفتگویی با کولیدر اطلاعات تازه‌ای از زمان اکران و وضعیت فعلی ساخت فیلم منتشر کرده است.

طبق گفته‌های او، جان ویک بعدی در حال حاضر در مراحل ابتدایی نگارش فیلم‌نامه قرار دارد و مراحل پیش تولید خود را پشت سر می‌گذارد. کار نگارش فیلم‌نامه قسمت چهارم این سری همزمان با انتشار جان ویک 3 آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

او همچنین در مورد تاثیر احتمالی ویروس کرونا روی تاریخ اکران جان ویک 4 صحبت کرد. از آن‌جایی که هنوز به تاریخ پیش‌بینی شده برای آغاز اکران این فیلم نرسیده‌ایم، انتظار می‌رود که جان ویک بعدی در روز ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ همزمان با دیگر فیلم مورد انتظار کیانو ریوز یعنی قسمت چهارم جان ویک اکران شود.

البته به خاطر پاندمی ویروس کرونا از تاریخ قطعی اکران فیلم مطمئن نیست:

من نمی‌توانم تاریخ اکران دقیق را به شما بگویم. ماتریکس جدید در هفته چهارم تولید بود که این اتفاق افتاد. به همین دلیل کیانو باید کار خود در این فیلم را به پایان برساند که مسئله‌ای جدی برای ما است. من فکر می‌کنم که این کار تا انتهای سال از او وقت خواهد گرفت. سپس ما باید وارد فاز آماده‌سازی شده و کار خود را شروع کنیم. در مورد تاریخ اکران‌ها؟ چه کسی هم‌اکنون دقیقا آن را می‌داند؟

اکران ماتریکس و جان ویک جدید در یک روز برنامه‌های هماهنگ بین استودیوهای تولید کننده این دو فیلم بوده و باید منتظر ماند و دید که آیا این اتفاق در تاریخ ذکر شده رخ خواهد داد یا ویروس کرونا به طور کامل جلو آن را خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – تئوری‌های فیلم جوکر

تماشا باکیفیت بالا در یوتیوب

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی