ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

Gulag در Call of Duty Warzone چگونه کار می‌کند؟

شانسی دوباره برای بازگشت به بازی

۴
انارگیفت

یکی از موارد جالبی که Call of Duty Warzone را از بقیه بازی‎‌های بتل رویال متمایز می‌کند Gulag است. Gulag به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با پیروزی در یک مبارزه یک به یک، شانس برگشتن دوباره به بازی را داشته باشند. البته که پیروزی در مبارزه‌ای با یک بازیکن دیگر کار آسانی نیست، بنابراین در این سری راهنمای Call of Duty Warzone، می‌خواهیم نکاتی را برای پیروزی در Gulag لیست کنیم.

Gulag در Call of Duty Warzone چگونه کار می‌کند؟

خب، در بتل رویال کشته شدید. کمی ضد حال است نه؟ شاید در بقیه بازی‌ها این طور باشد، اما در Warzone شانس دوباره‌ای برای بازگشت به بازی خواهید داشت. با کشته شدن برای بار اول، به Gulag می‌روید؛ ابتدا به عنوان تماشاچی مبارزه بازیکنان دیگر، و بعد از مدت کوتاهی به عنوان مبارزی که برای جان خودش می‌جنگد.

هم شما و هم رقیبتان یک ست سلاح را دریافت خواهید کرد و برنده مبارزه می‌تواند به بازی بازگردد. این مبارزه عملا یک ورژن کوچک شده از حالت Gunfight است؛ ۱۵ ثانیه وقت دارید، یا یکی از شما همدیگر را می‌کشد و یا پرچمی که در مرکز میدان قرار دارد را تصاحب می‌کند. برنده خود را در آسمان و در حال فرود در منطقه امن با چتر نجات می‌بیند. فقط اگر توانستید به بازی برگردید، حواستان باشد که در صورت مرگ دوباره خبری از Gulag نخواهد بود و این دفعه کارتان تمام است.

نکاتی که بهتر است در Gulag رعایت کنید

  • خود را با سلاحی که در اختیار می‌گیرید وفق دهید: یک شاتگان گرفتید؟ نباید عقب‌نشینی کنید و خط بگیرید. یک مسلسل گرفتید؟ حواستان به گوشه‌ها باشد و همواره نشانه بگیرید.
  • از نارنجک‌های خود استفاده کنید:  از آن جایی که تنها با یک بار کیل گرفتن مبارزه تمام می‌شود، این که یک Stun Grenade سمت دشمنتان بیاندازید و سریعا آن‌ها را بکشید می‌تواند خیلی کمکتان کند. فقط مطمئن شوید که یک Stun Grenade دارید. پرت کردن یک Smoke Grenade روی صورت دشمنتان چندان کمکی نخواهد کرد.
  • پرچم را تصاحب کنید: شاید خیلی واضح به نظر برسد، اما شاید تعجب کنید که با ظاهر شدن پرچم، چقدر سریع مسابقه تمام می‌شود. کل این پروسه یکی دو ثانیه طول می‌کشد، پس سعی کنید زودتر این پرچم را برای خود ببرید.

منبع: GamesRadar

.کپی شد https://vgto.ir/4bb

4
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
4 نویسندگان دیدگاه
Hermes_mwMahdiamirPARSA07GH آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
amir
مهمان
amir

بچه ها مطلب میخواین بنویسین یکم وقت بذارین….مسلسل؟!؟

Mahdi
مهمان
Mahdi

توی آپدیت جدیدِ امروز اضافه شده

PARSA07GH
مهمان
PARSA07GH

تو گولاگ که بجز کلت و شاتگان چیزی نیست😐یعنی چی با مسلسل خط بگیریم

Hermes_mw
مهمان
Hermes_mw

گل پسر تو اپ ۲۱ اضافه شه فک کنم دائم پیگیر نیستید

Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...