ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

روبی رز درباره جدایی خود از سریال Batwoman می‌گوید

سکوت بهتر است

۲
انارگیفت

چند روز پیش اعلام شد که ستاره سریال Batwoman یعنی روبی رز برای فصل دوم نقش کیت کین را بازی نخواهد کرد. حالا او پس از مدتی سکوت، در اینستاگرام در این باره صحبت کرد، اما از دلایل این تصمیم چیزی نگفت.

رز یک ویدیو پست کرده که برخی از بهترین لحظاتش را در نقش بت‌ومن نشان می‌دهد. او در کپشن این ویدیو بالاخره درباره جدایی‌اش از این سریال CW سخن گفته، اما در نهایت متاسفانه دلیل آن را توضیح نداده و نوشته که فعلا تصمیم به سکوت گرفته است. «فعلا».

از همه شما برای آمدن به این سفر ممنونم. اگر می‌خواستم از همه یاد کنم باید ۱۰۰۰ نفر را تگ می‌کردم… اما از شما بازیگران، کادر تولید و استودیو ممنونم. این تصمیم آسانی نبود اما آن‌هایی که می‌دانند، می‌دانند.. من نمی‌خواستم افرادی که دخیل بودند و اهمیت آن برای تلوزیون و طرفدارانمان را نادیده بگیرم. من ساکت مانده‌ام و فعلا تصمیمم بر این است اما می‌دانم که عاشق همه‌تان هستم. مطمئنم فصل بعدی هم فوق‌العاده خواهد بود. *شنل و نقابش را کنار می‌گذارد*

بیشتر بخوانید:

اخیرا گزارشی منتشر شده بود که ادعا می‌کرد این جدایی صد درصدش بر اساس تصمیم روبی رز نبوده است. طبق این گزارش، این بازیگر خیلی وقت بود که از وضعیت خود خوشحال نبود و به ساعات طولانی‌ای که برای ایفای نقش شخصیت اصلی یک سریال لازم بود عادت نداشت. همچنین گفته شده که او از زندگی در شهر ونکوور در کانادا خوشش نمی‌آمد، جایی که اکثر سریال در آن فیلم‌برداری شده است.

اما تا وقتی که روبی رز یا یکی دیگر از افراد دخیل صحبتی نکند نمی‌توانیم علت این جدایی را بفهمیم. در حال حاضر تیم تولید سریال به دنبال جایگزین رز برای پوشیدن نقاب و شنل Batwoman می‌گردند.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – تئوری‌های فیلم جوکر

تماشا باکیفیت بالا در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/4hz

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
امیرعلیمحمد یوسف صدیقی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
امیرعلی
مهمان
امیرعلی

اصلا گند زدن تو این سریال به بتوومن یک جیزایی داشت من موندم روبی رز چطور تا اینجا اومده

محمد یوسف صدیقی
مهمان
محمد یوسف صدیقی

نمره های سریال رو رفته چک کرده گفته بهتره بیشتر از این به کارنامم گند نزنم

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...