ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

طراحی فروشگاه ایکس باکس از نو انجام می‌شود

نسلی جدید، فروشگاهی جدید

۰
انارگیفت

با عرضه ایکس باکس سری ایکس در اواخر سال میلادی جاری، مایکروسافت می‌خواهد زیربنای سرویس‌های خود را از نو طراحی کند و به نظر می‌رسد که این تغییر شامل فروشگاه ایکس باکس هم بشود. به تازگی یک برنامه جدید به نام Mercury در دسترس اینسایدرهای ایکس باکس قرار گرفته و اگرچه مایکروسافت صحبتی درباره آن نکرده، گزارشی ادعا می‌کند که این برنامه در واقع یک دگرگونی برای فروشگاه ایکس باکس است.

طبق گفته‌های جز کوردن Windows Central، «مرکوری» نام رمزی طراحی جدید این فروشگاه دیجیتالی بوده که هم اکنون در حال ساخت است. این طراحی نو بر اساس معماری جدید و برای تلویزیون‌های 4K انجام می‌شود و قرار است نه تنها برای ایکس باکس سری ایکس، بلکه ایکس باکس وان و حتی ایکس باکس Lockhart – نسخه‌ای ارزان‌تر و ضعیف‌تر از کنسول‌های نسل بعدی ایکس باکس – مورد استفاده واقع شود.

Windows Central می‌نویسد که تا اینجا، این فروشگاه جدید از نظر ظاهری شبیه آن چیزی خواهد بود که در ایکس باکس وان قابل دسترسی است و بیشتر تغییرات زیرپوستی و مربوط به معماری خواهند بود. با این حال، این احتمال هم وجود دارد که تغییرات بیشتری در طراحی و ویژگی‌های جدیدی در آینده معرفی شوند.

بیشتر بخوانید:

همان طور که گفتیم مایکروسافت در این باره هنوز صحبتی نکرده است. اما منطقی به نظر می‌رسد که این شرکت بخواهد زیربنای سرویس‌های خود را به روزرسانی کند تا با عرضه ایکس باکس سری ایکس، یک سرویس هماهنگ در تمام پلتفرم‌های خود داشته باشد. مخصوصا وقتی سیاست‌های اخیر این شرکت درباره عرضه بازی‌های اول ایکس باکس سری ایکس برای ایکس باکس وان را در نظر بگیریم.

ایکس باکس سری ایکس که هم اکنون دارای صفحه پیش خرید خود است، نهایتا تا شش ماه دیگر وارد بازار می‌شود. از این رو، دیگر کم کم باید شاهد اعلام جزئیات بیشتری همچون قیمت این کنسول و تاریخ عرضه دقیقش باشیم.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – با ایکس باکس سری ایکس از خیلی نزدیک آشنا شوید

.کپی شد https://vgto.ir/4in

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...