ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چگونه تمام بشکه‌های ضایعات هسته‌ای را در GTA V پیدا کنیم؟

با پولی خوب و یک اچیومنت/تروفی

۱
انارگیفت

تمام کردن مرحله جانبی Nuclear Waste یا همان ضایعات هسته‌ای در GTA V برای شما اچیومنت/تروفی Waste Management را به همراه خواهد داشت. پیدا کردن هر ۳۰ بشکه موجود در دنیای GTA V چندان کار هیجان‌انگیزی نیست، اما حداقل در کنار آن اچیومنت/تروفی پول خوبی هم به دست می‌آورید. برای دسترسی به این مرحله جانبی باید تا حد زیادی بخش داستانی بازی را جلو رفته باشید. هر وقت که آماده انجام این ماموریت سخت بودید، این سری راهنمای GTA V کمک‌رسانتان خواهد بود.

خریدن لنگرگاه GTA V

در توضیحات تروفی یا اچیومنت نوشته شده که «لنگرگاه قدیمی را بخرید و تمام ضایعات هسته‌ای را جمع‌آوری کنید». ابتدا داستان اصلی بازی را تا مرحله The Merryweather Heist جلو ببرید. بعد این ماموریت، Sonar Collections Dock در Paleto Cove قابل خرید خواهد شد. به آن جا بروید و ۲۵۰ هزار دلار ناقابل پرداخت کنید تا این لنگرگاه را به دست آورید. این مکان در نقشه‌ای که در این صفحه قرار دادیم با علامت دلار مشخص شده است.

جمع‌آوری ضایعات هسته‌ای GTA V

حالا جست و جو آغاز می‌شود. با خریدن لنگرگاه، صاحب یک زیردریایی خواهید شد. سوارش شوید و خود را برای جست و جو در اعماق دریا آماده کنید. برای هر بشکه‌ای که پیدا کنید ۲۳ هزار دلار دریافت خواهید کرد. به عبارت دیگر، پیدا کردن هر ۳۰ بشکه ۶۹۰ هزار دلار برایتان سود خواهد داشت.

نکته‌ای که درباره این ماموریت وجود دارد این است که این بشکه‌ها همگی در فاصله مشخصی از سطح زمین قرار دارند. از آن جایی هم که کف اقیانوس چندان دارای مکان‌های قابل تشخیص نیست، استفاده از اسکرین‌شات‌ها برای پیدا کردن این بشکه‌ها اصلا کارآمد نیست. از این نقشه‌‎ای که اینجا قرار دادیم در کنار برنامه Trackify در گوشی داخل بازی‌تان استفاده کنید. این گونه، پیدا کردن این بشکه‌ها چندان سخت نخواهد بود.

منبع: GamesRadar

.کپی شد https://vgto.ir/4j2

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Reza smb10 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Reza smb10
مهمان
Reza smb10

اگه موبایل رو توی زیر دریایی در بیاری، آیکون یک اپلیکیشن رو نشون میده، که یک نرم افزار رادار ماننده.
اگه این اپلیکیشن رو باز کنی جای بشکه ها رو نشون میده، وقتی به بشکه ها نزدیک میشیم نرم افزار خودش آلارم میده.
به راحتی میتونید بشکه هارو پیدا کنید.

Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...