ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

هزینه ساخت بازی‌های پلی استیشن 5 نسبت به قبل گران‌تر خواهد بود

اما فرق چندانی ایجاد نخواهد شد

۱
انارگیفت

رئیس بخش سرگرمی تعاملی پلی استیشن یعنی جیم رایان می‌گوید که هزینه ساخت بازی‌های پلی استیشن 5 بالاتر خواهد رفت.

او این حرف را در مصاحبه‌ای با GIBiz زد که در آن باز هم به انتشار پلی استیشن 5 در تعطیلات امسال اشاره کرد. در این مصاحبه، از رایان پرسیده شد که آن دموی فنی Unreal Engine 5 که روی پلی استیشن 5 اجرا می‌شد چقدر هزینه در بر داشت. او در جواب گفت:

فکر می‌کنم تا جایی که این تکنولوژی بتواند گرافیک‌ها را جالب‌تر و واقع‌گرایانه‌تر کند، بازی‌ها هم اندکی بیشتر به منابع انسانی و مالی نیازمند خواهند بود. پس بله، فکر می‌کنیم احتمالا هزینه ساخت بازی‌ها افزایش پیدا کند. ما آن را یک افزایش بزرگ نمی‌بینیم و به همین خاطر است که می‌خواهیم کار بیشتری را با سرعت بیشتری نسبت به قبل انجام دهیم تا بتوانیم مخاطبانی را برای بازی‌سازان ایجاد کنیم تا بازی‌شان را برایشان قیمت‌گذاری کنند. اگر بتوانیم با هزینه‌های ساخت افزایش‌یافته هماهنگ جلو رویم، صنعت بازی به رونق خود ادامه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

رایان همچنین تاکید کرد که تاریخ انتشار اکثر بازی‌هایی که برای زمان عرضه یا پس از عرضه پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده‌اند تحت تاثیرعواملی همچون کروناویروس قرار نخواهند گرفت.

اگر از هر کسی در هر کاری بپرسید که آیا با دورکاری به اندازه کار در دفتر موثر هستند یا خیر، اکثرشان به شما خواهند گفت که ۸۰٪ یا ۹۰٪ کارشان را بدون مشکل انجام می‌دهند. توسعه‌دهندگانی هم که من با آن‌ها صحبت می‌کنم همین را می‌گویند. لیست بازی‌هایی که در دست داریم به نظر نمی‌رسند که تحت تاثیر چندانی قرار گرفته باشند.

سونی قرار بود آخر این هفته از بازی‌های در نظر گرفته شده برای پلی استیشن 5 رونمایی کند و خود جیم رایان هم آن را هیجان‌انگیز توصیف کرده بود. اما به دلیل حوادث اخیری که در آمریکا اتفاق افتاده، این رویداد فعلا کنسل شده است.


ویجی لاگ: قیمت پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس چقدر خواهد بود؟

تماشای ویدیو از یوتیوب ویجیاتو

.کپی شد https://vgto.ir/4jc

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Sackboy آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Sackboy
مهمان
Sackboy

“اگر از هر کسی در هر کاری بپرسید که آیا با دورکاری به اندازه کار در دفتر موثر هستند یا خیر، اکثرشان به شما خواهند گفت که ۸۰٪ یا ۹۰٪ کارشان را بدون مشکل انجام می‌دهند.”

با وجود این که خودم فن سونی ام، ولی این جمله حرف مفته! امیدوارم این دیدگاه روی کیفیت آثار لانچ تاثیر نذاره!

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...