ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چرا این قسمت سریال انیمیشنی Static Shock دوباره بر سر زبان‌ها افتاده؟

به همراه واکنش خالق آن

۰
انارگیفت

سریال انیمیشنی Static Shock سال‌ها پیش برای چهار فصل پخش شد، اما امروزه دوباره به خاطر یکی از قسمت‌هایش بر سر زبان‌ها افتاده است.

پس از آن که کاربری در توییتر یک کلیپ از قسمت Sons of the Fathers از فصل اول پخش کرد، یکی از خالقان سریال یعنی دنیس کووان با متن زیر، قدردانی خود را ابراز کرد.

بیش از ۴۹ هزار لایک… من اصلا نمی‌دانستم مردم چنین حسی را داشتند.. فوق‌العاده است. یک نقطه روشن در دنیای دیوانه امروز.

سریال Static Shock بر اساس شخصیت DC Comics و Milestone Media، نوشته شده توسط توین مک‌دافل، دنیس کووان، درک تی دینگل و مایکل دیویس، ساخته شده است. داستان آن درباره یک نوجوان سیاه‌پوست به نام ورجیل ه اکینز (با صداگذاری فیل لامار) بوده که پس از یک صانحه، قابلیت کنترل برق را به دست می‌آورد و تبدیل به ابرقهرمانی به نام Static می‌شود.

در قسمت Sons of the Fathers، ورجیل شب را در خانه دوستش، ریچی فولی می‌گذراند. در این حین، او می‌فهمد که پدر ریچی به شدت نژادپرست است و چندین بار به آفریقایی آمریکایی‌ها توهین می‌کند. وقتی که ریچی توسط شخصیت منفی سریال یعنی ایبان دزدیده می‌شود، ورجیل به همراه پدر ریچی و پدر خودش باید با یکدیگر همکاری کنند تا او را نجات دهند.

این سریال با این که مخاطبان جوان‌تری را هدف گرفته بود، اما بارها به مسائل مختلف اجتماعی نیز می‌پرداخت. اما با توجه به اعتراضات اخیر مردم آمریکا که برای مبارزه با نژادپرستی و تبعیض و خشونت علیه سیاه‌پوستان انجام می‌شود، این قسمت دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است.

هر چهار فصل سریال Static Shock هم اکنون در شبکه DC Universe قابل استریم هستند.

بیشتر بخوانید:


تماشا کنید: آموزش خوشحالی پس از گل در فیفا 20

تماشا نسخه با کیفیت در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/4jz

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...