ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

جزئیات بیشتری از داستان و گیم‌پلی Resident Evil 8 فاش شد

بازگشت یکی دیگر از شخصیت‌های قدیمی سری

۴
انارگیفت

اگر در جریان اخبار این فرنچایز باشید، می‌دانید که جزئیات Resident Evil 8 در طول چند ماه اخیر بارها و بارها لیک شده است. از دشمنانش گرفته تا طرح داستان تا مکانی که بازی در آن جریان دارد و الی آخر. حالا گزارشی جدید از Biohazard Cast منتشر شده که باز هم جزئیات بیشتری را لو می‌دهد. در جریان باشید که شاید مقداری اسپویلر در این لیک وجود داشته باشد.

قبلا هم گفته شده بود که فرقه‌گرایی نقش بزرگی در داستان و گیم پلی Resident Evil 8 خواهد داشت و حالا کمی بیشتر درباره آن توضیح داده شده است. به نظر می‌رسد که ویروسی جدید باعث ساخت هیولاهایی جدید شده و حالا یک فرقه آن‌ها را می‌پرستد. بازی ابتدا اشاره می‌کند که شاید پای المان‌های فرابشری وسط باشد، اما در ادامه مشخص می‌شود که همه آن‌ها کار ویروس بوده؛ حتی توهماتی که در طول بازی می‌زنید.

البته همه دشمنان هم جدید نخواهند بود. سگ‌ها، گرگ‌ها، و زامبی‌ها همه اینجا هم هستند و در کنارشان نیز موجوداتی قرار دارند که بسیار شبیه Lickerها هستند. برخی از زامبی‌ها دارای زره و سلاح‌های سرد خواهند بود و در بخش‌های جلوتر بازی، مخصوصا بعد از ورود به قلعه حضور پیدا خواهند کرد.

مکان‌های دیگری هم وجود دارند که باید از آن‌ها گذر کنید. همچون جنگل‌ها و غارهایی که بسیار تاریک هستند و مجبورتان می‌کنند از چراغ قوه خود استفاده کنید. چراغ قوه قرار است یکی از مکانیک‌های مهم بازی باشد و گاه و بی گاه باتری تمام خواهد کرد، اما به مرور دوباره شارژ خواهد شد.

رزیدنت اویل 8

در این گزارش به جزئیات دیگری هم از داستان اشاره شده است. زنی جوان به نام امیلی یکی دیگر از شخصیت‌های قابل بازی خواهد بود. ایتن (شخصیت اصلی نسخه هفتم و طبق گزارشات، هشتم) او را در روستا – که به عنوان اولین مکان بازی حضور دارد – پیدا می‌کند و به او در موارد مختلفی کمک می‌کند. خود امیلی به دنبال پدرش می‌گردد و قصد فرار از روستا را دارد.

این گزارش به شخصیت‌های منفی نیز می‌پردازد. به نظر می‌رسد که الکس وسکر، خواهر آلبرت وسکر معروف و آنتاگونیست اصلی Resident Evil: Revelations 2 به عنوان یک شخصیت منفی ثانوی باز می‌گردد. آنتاگونیست اصلی بازی فردی به نام «آلن. آر» خواهد بود که در قلعه زندگی می‌کند. او یکی از اعضای رده بالای The Connections است.

طبق ادعای منابع مختلف، Resident Evil 8 قرار است به زودی معرفی شود و در سال ۲۰۲۱ به عنوان یک بازی میان نسلی منتشر خواهد شد.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/4me

4
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
3 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
4 نویسندگان دیدگاه
Resident Evilامیرحسینرایان زجاجیmr x آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Resident Evil
مهمان
Resident Evil

چی بشه رزیدنت اویل هشت

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

Resident evil 4 part 2

mr x
مهمان
mr x

الکس وسکر دختر البرت نیست خواهرشه….

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...