ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی بهترین تنظیمات پابجی موبایل برای بهتر بازی کردن [تماشا کنید]

از بین صدها گزینه موجود، کدام را انتخاب کنیم؟

۰
انارگیفت

در سری ویدیوهای آموزشی پابجی موبایل سراغ ترفندهایی می‌رویم که به شما اجازه می‌دهند موثرتر بازی کنید. منظور از موثرتر بازی کردن این است که بتوانید در قسمت بتل رویال بازی، بیشتر کیل بگیرید و در راستای رسیدن به پیروزی بهتر عمل کنید. طبیعی است که رسیدن به این درجه در بازی نیازمند تمرین و وقت‌گذرانی فراوانی است، البته با توجه به ترفندهای آموزشی ما.

در این قسمت سراغ تنظیمات بازی می‌رویم. جایی که اگر تاکنون سری به آن زده باشید متوجه می‌شوید گزینه‌های فوق‌العاده زیادی برایتان قرار داده شده تا بتوانید تجربه‌تان از پابجی موبایل را به بهترین سطح ممکن ارتقا دهید. بسیاری از تنظیمات پابجی موبایل را نمی‌شناسیم و حتی نمی‌دانیم چه تاثیری روی گیم‌پلی ما دارند به همین خاطر رها کردن گزینه‌های پیش‌فرض کاری است که عمده کاربران بازی انجام می‌دهند.

این مسئله زمانی دشوارتر می‌شود که بدانید کاربران حرفه‌ای از تنظیمات مختلفی استفاده می‌کنند تا شرایط بازی را برایشان ساده‌تر کند. در این ویدیو به سراغ تنظیمات پابجی موبایل می‌رویم و هرکدام را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید خودتان آن‌‌ها را شخصی‌سازی کنید و به حالت ایده‌التان برسید.

.کپی شد https://vgto.ir/4ns

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...